Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom? Pszichologus nelkul...

Mi bajom? Pszichologus nelkul tudok kezdeni ezzel valamit?

Figyelt kérdés
Emetofobiam van es elkaptam a hanyos hasmeneses virust es hanytam es ez iszonyuan megviselt lelkileg. Hulyen hangzik, de aki emetofobias az tudja... 4napig csak fekudtem, alig mertem meg inni is mert feltem, hogy visszajon a rosszullet meg megint hanyni fogok. Aztan elkezdtem enni, inni es mostmar normalisan eszek de Folyamatosan hanyingerem van es nem igazan kivanom az etelt, de muszaj enni. Ma mar voltam.suliba semmi energiam es miota haajottem.csak fekszek es majd elalszok. Szerinte ez psziches. Mit tudok csinalni? 15L
2014. márc. 14. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Senki sem szeret hányni.


Rendbe fogsz jönni, sajnos ilyen fertőzések jönnek és mennek.


Főleg d-vitamin hiányos lakosságban.

Főleg ha pszichésen nincs rendben az ember. A mai rémes világban nem jellemző, hogy valaki mentálisan, pszichésen tényleg kiegyensúlyozott legyen. Ez pedig kihatással van az immunrendszerünkre is.


Egyél egészségesen, mozogj, sportolj sokat, és próbáld meg a legtöbbet kihozni az életedből. Így lehetsz relative egészséges és boldog. És rendbe fogsz jönni :)

2014. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Öndiagnózis? - Akkor téves és túl leszel rajta. Kívánom, hogy így legyen.

Szakember diagnosztizálta? - Akkor már volt segítséged, sajnos ha nem múlik, visszakerülsz hozzá vagy inkább másik, sikeresebb terapeutához.

2014. márc. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!