Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Arra kérhetem a pszichológust,...

Arra kérhetem a pszichológust, hogy a terápia alatt zenét hallgassak, mert csak attól jönnek az érzések?

Figyelt kérdés
Szóval eléggé képtelen vagyok az érzelmeim kifejezésrés. Most úgy érzem, hogy lassan muszáj vagyok magamból kiadni dolgokat és már rám férne egy jó sírás is (kb. 5 éve nem sírtam), de hiába járok már egy éve terápiára mégsem megy túlságosan az érzelmi része a dolognak. Viszont van egy-két zene, nem ilyen rock, pop meg hasonló, ezekben még csak énekelni sem énekelnek, viszont a legtöbbször ezek érintenek meg a legjobban. Mármint sokkal jobban kihozzák belőlem az érzéseimet, sőt, néha még a sírást is rám hozzák. Így arra gondoltam, hogy legközelebb ha megyek a "dokihoz", akkor esetleg megkérem arra, hogy hadd hallgassak a terápia közben zenét. Persze csak fülhallgatóval, plusz halkan, hogy csak én halljam (nem igazán szeretném, hogy Ő hallja). Úgy vagyok vele, hogy egy próbát megérne, hátha tényleg beválna. Szóval ciki lenne, ha ezzel a kéréssel beállítanék hozzá? Ő persze a relaxációval akar nálam próbálkozni, se sajnos nem megy, így már rajzolás és játék is szóba került, de én attól tartok, hogy az sem fog menni.
2014. márc. 16. 22:20
 1/1 anonim válasza:
Ha normális akkor nem. Nyugodtan kérheted tőle, legfeljebb ha szerinte nem fog beválni, akkor körbeírva visszakérdez, de nem ciki ez egyáltalán.
2014. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!