Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin alvásra?

Frontin alvásra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy stresszelek, hogy lassan felkelek, és ez miatt nembirok elaludni. Ált. 10kor fekszem, és 3:40kor kelek, de sokszor csak 1kor alszom el. Ez a kelési ciklus 2hetente, 3x van. Ha ilyenkor bevennék 1 frontint, akkor attol elbirnék aludni, és 3:40kor fel is birnék kelni? Nem lesz olyan hatása, hogy nagyonnagyon mélyen altat, és nem birok felkelni?
2014. márc. 19. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A frontin nagyon gyenge,jóval több kéne hozzá.Hamar hozzászokik az ember,úgyhogy ilyen szempontból nem ajánlott,mivel mindig nagyobb adag kéne ugyanahhoz a hatásoz.
2014. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A Frontin valóban csak azt nyomja el, aki túlérzékeny rá.

Éppen segíthet alváshoz is, de jól írta az előző, egyre több kellhetne.


Menj el szakemberhez, aki kivizsgál, alvásnaplót vezettet Veled, majd a legszemélyreszabottabb terápiát javasolja.

2014. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De csak 2 hetente 3x szednék be 1-et 1-et, így is több kéne?
2014. márc. 19. 22:06
 4/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok!

Nem sokat érnél vele,mert azt vennéd észre,hogy azokon a napokon könnyebb az alvás,a többi nap változatlan lenne,és így szépen lassan egyre többet szednél be.Csináltam,ördögi kör,főleg ha leakarsz állni utána.Ami akkor jön rosszabb mint a mostani rossz alvásod.

Inkább próbálj ki altató teakeverékeket.

2014. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
minden nyugtató úgy nyugtat, hogy punnyaszt. jó lesz altatónak. ha heti 1-2x így jobban kipihened magad, és úgy érzed, hogy segít, szerintem oké. tényleg nagyon kell figyelni rá, hogy ne legyen belőle több, mert múltkor is bejött, meg csak most kivételesen, hanem akkor tartsd a szabályt, amit felállítottál. néhányszor kipróbáltam én is, nem túl nagy adagot, és fel lehet ébredni, de nekem kicsit kábán alakult.
2014. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nekem megy alapból az alvás, csak 2hetente 3x nem, nempublikos dolgok miatt, lényeg, hogy nagyonkorán kelek. Szóval 14nap alatt 3 szemet vennék be. Így?
2014. márc. 20. 15:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon rossza alvó vagyok! Én több,mint féléve szedem a Frontint, ami segít és eddig még nem kellett emelnem az adagon. Sőt,hogy egy fél is elég!
2014. márc. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És a háziorvos felírja?
2014. márc. 21. 09:09
 9/10 pécsinő válasza:
A háziorvos biztosan felírja, ha megkéred rá. Nekem sajnos nem segít az alvásban a Frontin.
2014. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 IldyAngel000 válasza:
A fontin egy gyenge nyugtató nem alvásra adják, inkább pánik betegség és szorongást segíti elő. Igazán a pszichiáter az aki kiírja és el mondja milyen dózisban kell szedni. Mindenkinek másképp hat van aki álmos lesz tőle, de van olyan is aki csak egy kicsit megnyugszik.
2019. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!