Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt ez? Nagyon megijedtem!

Mi volt ez? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
1 hete sétáltam a párommal és egyszer csak nagyon furcsán kezdett el verni a szívem mintha kiakart volna ugrani.. és amikor ez volt közbe szúrt a mellkasom is és annyira rosszul voltam hogy mentőt kellett hívni. Szívroham nem lehetett mert nem zsibbatt a kezem. Mire a mentő kiért már elmult és nem tudták az ekg-n megnézni hogy mi lehetett ez. Terhes vagyok 21 hetes... Mitől lehetett ez? azóta is nagyon aggódom nehogy megint elő jöjjön mert nagyon megijedtem :( és ez kb fél óráig tartott... Az orvos nem tudott semmitt mondani :( Valaki nem tudja hogy mi lehet vagy volt már valakinél ilyen?

2014. márc. 20. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez az elmult evtizedekben gyakran elofordulo allapot. Tobbnyire panik betegseget fognak idegi alapon az orvosok megallapitani, ha nem tudnak elvaltozast kimutatni.

Nem mindenkinek zsibbad a keze a noknel szivroham miatt, a tunetek nagyon valtozoak lehetnek a holgyeknel.

A sziv egyik problemaja lehet az "irregular heartbeat" ilyenkor a normalisrol a dupplajara ugorhat a szivveresek szama, ez korhazi apolast igenyel surgosen.

Csak azert hogy megnyugodj, kerd meg az orvosod hogy kuldjon el egy szivgyogyaszati kivizsgalasra.

Teljesen megertelek es szurkolok hogy csak egy artatlan panik rohamnak bizonyoljun ami tortent.

2014. márc. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
simán lehet, hogy csak a kelletènél kevesebb folyadékot fogyasztottál, túlterhelted magad, a terhesség miatt valószínûleg eleve egy stresszes állapotban vagy, a hormonháztartásod is változik, beszélj errõl a nõgyógyászoddal.
2014. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!