Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Semmit nem csinálok szívesen,...

Semmit nem csinálok szívesen, mi bajom van?

Figyelt kérdés
Semmit nem csinálok csak azért, mert azt szeretném/van hozzá kedvem, hanem csak mert muszáj. Legszívesebben egész nap csak az ágyamban feküdnék. Most fogok érettségizni, de még az sem érdekel, hogy hogy fog sikerülni. Továbbtanulni sem szeretnék, ennek ellenére jelentkeztem a szüleim hatására egy olyan szakra, ami nem érdekel és nem is szeretnék vele foglalkozni. Persze, tudom, hogy valamit muszáj lesz kezdenem magammal, de motiválatlan vagyok és semminek se látom értelmét. Nem tudom, mit akarok. Legszívesebben meghalnék, mert felesleges vagyok. 18/L
2014. márc. 22. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak van valami elképzelésed a jövődről.
2014. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húh....mintha a saját szavaimat olvasnám, csak én idősebb vagyok valamennyivel. És teljesen átérzem a dolgot. Ez a krónikus ürességérzet lehet a depresszió jele is...nem gondolod? Legalábbis a nagy könyvben ez van megírva...én ennek tudom be. Bár az én életemben vannak jó és rossz időszakok...olyan a kedélyem, mint a hullámvasút....néha nagyon a mélyben vagyok, semmi sem érdekel....tényleg csak vagyok egész nap, fekszem az ágyban és eltelik a nap a semmittevéssel. Máskor nagy célokat tűzök ki magam elé. Szerintem neked is vagy pszichológiai gondjaid vannak....vagy a korodból adódóan csak még nem találtad meg önmagad...
2014. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is fekszem egész nap egy sötét szobában. Egyedül, csendbe. Utálok bármit is csinálni. Megmozdulni nincs kedvem. Benn van kaja, innivaló, lusta vagyok, akár egy disznó
2023. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!