Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A lakótársam passzív-agresszív...

A lakótársam passzív-agresszívan viselkedik velem, hogy kezeljem? A költözés jelen pillanatban nem jöhet szóba.

Figyelt kérdés

bántó megjegyzéseket tesz, ha számon kérem, közli, hogy csak viccelt.


mindenkitől elvárja, hogy alkalmazkodjon hozzá, de ő abszolút nem hajlandó alkalmazkodni a másikhoz.


folyton megjegyzéseket tesz arra, hogy mit eszek, mit viselek, mikor megyek be az egyetemre, vagy ha iszok egy pohár bort valakivel. rendszeresen megjegyzéseket tesz arra is, hogy mire költök.


mindent halogat, vagy épp meg se csinálja, hanem mástól várja el.


Lassan megőrülök tőle, bármilyen tanácsot szívesen fogadok!


2014. márc. 28. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Kalasnyikov.Szerintem 1 tár elég.Bocs,most jobbat nem tudok.
2014. márc. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem passzív-agresszív, hanem szóbeli bántalmazás. Olvasd el a Szavakkal verve c. könyvet és A Mennyei Próféciát a gyakorlati útmutatóival együtt. Vannak bennük kész mondatok is, amivel le lehet szerelni.
2014. márc. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyilván mert megengedheti magának ... amolyan egósrác, van tartása, van önbecsülése. nem?ezt a típust sose tudod behódoltatni ... na de minek is?
2014. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
NEM A PASIM! LAKÓTÁRS! ÉS LÁNY!
2014. ápr. 7. 20:27
 5/6 A kérdező kommentje:
ha a pasim lenne, már nem lenne:D
2014. ápr. 7. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szándékosan idegel hanem ő ilyen. Így próbál barátkozni. Szerintem nyugodtam pörkölj oda neki te is viccesen. Bár sosem értettem miért éreznek emberek késztetést arra, hogy a másik magánügyeivel foglalkozzanak. Ha meg szándékosan ilyen akkor is olts vissza humorosan. Te is szólj neki. Gyanítom, hogy egy kritikussal állsz szemben, finoman figyelmeztesd te is a hibáira.
2014. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!