Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok másokkal beszélni...

Nem tudok másokkal beszélni mi mást tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre rosszabb a helyzet már gyógyszereket vettem be most pedig karcolgatom a kezem. Félek még lentebb süllyedek,eddig ezeket se mertem volna meg tenni.Tudom hogy semmi értelme meg nem szabad de nem tudok senkinek beszélni a problémáimról.Főleg a családommal nem már ha lehet így nevezni.... a lényeg hogy mi mással vezessem le a a haragom és a lelkibánataim? Van még olyan aki ilyen helyzetbe van de nem vágdossa magát,ha nem máskép vezeti le a dühét és fájdalmát?

2014. ápr. 9. 00:39
1 2
 1/12 My Conserve ***** válasza:

Ők meghallgatnak:

[link]


Ha épp foglalt, van másik:

[link]


Ha fiatalabb vagy:

[link]

2014. ápr. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Szia :)

Hány éves vagy?

Ha gondolod írj rám, talántudok segíteni, ismerős a helyzet :S

2014. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

# 1:

Na, akkor lenne nekem is egy kérdésem. Egy szociális fóbiás hogy veheti igénybe az ilyen lehetőségeket, ha például fél telefonálni? Főleg egy vadidegennek?

2014. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Nagyon hasonló helyzetben vagyok. A vagdosás, gyógyszerek számomra is ismertek.

Talán a legnehezebb ilyenkor megnyílni másoknak és beszélni a problémáinkról.

Rám nyugodtan írhatsz privátban, ha jobban elmeséled a dolgokat akkor talán tudnék tanácsokat adni. De mindenesetre szívesen meghallgatlak.

16/L

2014. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 My Conserve ***** válasza:

Sose hallottam még, hogy egy szociofób félne telefonálni, azt hittem, csak a nagy tömegeket nem kedvelik.


De nekik is megoldás a naplóírás. Jobb, mint a semmi.

2014. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem kellett elmondanom megláttak és hát a mamám és anyám azt mondta dögöljek meg ez normális? nem érdekelte őket és ez valahogy nem is fájt mert már sokszor megbántottak inkább dühös lettem és elkezdtem vágdosni magam idegemben
2014. ápr. 11. 21:26
 7/12 anonim ***** válasza:

# 6:

Na, akkor meg is van az oka annak, amiért rosszul vagy mentálisan. Konkrétan rossz a családod, már bocsánat.


Megfigyeltem, hogy általában a mentális problémákkal küzdő emberek hatalmas százaléka rossz családból származik, bántják a gyereket lelkileg, vagy fizikálisan...


Hogy képes egy anya ilyent mondani a gyerekének? Nem kamuzol kérdező?


# 5:

Szociális fóbia sajnos nem csak annyiban merül ki, hogy sok ember közelében rosszul érezzük magunkat... Sőt, nálam pont hogy nem is ez a legmarkánsabb tünet. Például egy tünet a sok közül: állandóan azon dübörög az agyam, hogy vajon mit gondolhatnak rólam mások, mi a véleményük rólam. Ha valahol hallom, hogy halkabban beszélgetnek, előfordul, hogy azt hiszem ,hogy rólam van szó (nem, nem vagyok skizofrén)... és még sok más ilyen tünet van.


Ezt a blogot szoktam olvasni és rengeteg tünet egyezik az enyémmel:

[link]

2014. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem kamuzok volt már olyan hogy azt mondta bár sose szült volna meg és hogy gyűlöl stb
2014. ápr. 12. 07:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Még otthon élsz, vagy már sikerült őket leráznod?
2014. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
még itthon
2014. ápr. 13. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!