Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedett itt valaki Haloperidol...

Szedett itt valaki Haloperidolt? Milyen hatásai lehetnek?

Figyelt kérdés

Haloperidolt szedek, és furcsákat érzek magamon, nem tudom ez lehet-e a gyógyszer hatása, vagy a probléma amire a gyógyszert szedem. Szédelgek az utcán, nehezemre esik koncentrálnom, bár próbálok, nem nagyon tudok tisztán gondolkodni, bár ez korábban sem ment jól, most még fokozottabb (mintha, persze lehet csak bemesélem). Ha ezek a gyógyszertől vannak, és nekem pont ilyen problémáim vannak, akkor tulajdonképpen mire hat?

Milyen tapasztalataitok vannak?



2014. ápr. 9. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
hát azt a szemét elavult utolsó Xar gyógyszert melyik tanyasi pszichiáter írta fel neked????. már rég ki kellett volna vonni a fogalomból.SOkkal durvább mellékhatásai is lehetnek mint amilyeneket magadon tapasztalsz.
2014. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szedtem. Még inkább indulatos, agresszív voltam tőle, a hallucinációim felerősödtek, görcsöltek az izmaim, nehezen kaptam levegőt, tejem lett...


Én nem voltam hajlandó tovább szedni ezek után, az orvos meg elküldött a francba. Elméletileg 3-4 hét után kezdene normálisan hatni a gyógyszer, és elmulasztja a tüneteid, de tudod, ki várja ezt meg, miközben úgy látja, madarak hullanak az égből körülötte.

2014. ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy mondod, én is mintha rosszabbul lennék, de akkor ez egy jel arra, hogy kivarjam a 3-4 hetet. Én se szeretem, 1000 bajom van, sőt még be.is nathasodtam, de ha 3 hét, akkor ki kell varnom, különben hülyeség volt idáig is szednem. A kérdés persze mindig az hogy lennék nélküle, ha nem szednem, de az derült ki az eddigiek során, hogy jó fél év után mentem csak el az orvoshoz, akkor adott valami szert, és az egy idő után tényleg működött.
2014. ápr. 11. 02:36
 4/5 A kérdező kommentje:

Sőt, viszont ha ez így van, akkor ez nagyon sok mindent megmagyaráz. Pl. tegnap iszonyat nehezemre esett kimondanom 2 értelmes mondatot egymás után, a figyelmem kattogott, koncentráció alig volt, akkor lehet hogy ez tényleg amiatt volt, bár megtanultam nem mindent a mellékhatások számlájára írni, mert mint írtam, korábban is szedtem gyógyszereket.

Azt kell mondjam, hogy bár lehet, hogy szemét, de nekem akkor is működött és tényleg jó 4 hét kellett.

2014. ápr. 11. 02:40
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Nézd meg a tébolymarketing filmet!!
2014. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!