Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gáz? Valamiért a számon...

Gáz? Valamiért a számon vettem a levegőt, nem tudni miért full egészséges vok szal berögzült dolog. én meg elkezdtem CUMIzni, és így kezdek leszokni róla, de a szüleim kiakadtak.15f

Figyelt kérdés
full egészséges vok egyszerűen berögzült h a számon veszem a levegőt. és ezért vettem egy kék cumit és elkezdtem mikor itthon vagyok használni, és így kezdek leszolkni, de anyám rájött mert meglátott vele és kiakadt....
2014. ápr. 14. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hogy a cumi gáz vagy nem gáz, de igazából az jó dolog, hogy megpróbálsz leszokni a szájon át való légzésről. Az biztos nem egészséges dolog, mert könnyebben elkaphatsz légúti betegségeket. Az orrban lévő váladék és szőrszálak azért vannak, hogy felfogják a vírusokat, bacikat, amiket belélegzel, és ne engedjék le őket a tüdődig. Ha a szádon keresztül veszed a levegőt, minden szenny a levegőből tisztítatlanul jut a tüdődbe, ami akár komoly gondokat is okozhat. Ezt mondd el a szüleidnek is, hátha akkor nem lesznek kiakadva a cumi miatt. Csak aztán vigyázz, nehogy aztán arra is rászokj úgy, hogy már csak azzal a szádban tudj létezni ezután. :)
2014. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez jóötlet, elfogom nekik mondani, sőt sztem megmuitatom ezt a lapot. amúgy a rászokásról hogy hááát aazért is buktam le mert már nem bírtam nélküle itthon és nemakartam kivenni xD
2014. ápr. 14. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Cumizni, 15 évesen? Nem te vagy véletlenül, aki pelusban jár iskolába?
2014. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresni kell egy milfet, tejjel telt keblekkel.
2022. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!