Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Belőlem már nem lesz sohasem...

Belőlem már nem lesz sohasem normális ember?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és sohasem voltak barátaim mert nagyon gátlásos és félénk vagyok, bulizni sem voltam még, barátnőim sem voltak. Egy rakás szerencsétlen vagyok szó szerint

2014. ápr. 27. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért van ám sok lehetőség ami segíthet rajtad,

csak a megfelelő segítő embert kell megtalálnod, ne olyat aki csak annak látszik.

Ha vannak negatív emberek körülötted, akkor őket ott kell hagynod, vagy minél kevesebbet érintkezni velük.

Normális, értékes emberek között van esély, hogy te is hasonló leszel.

Találj valami hasznos hobbit, munkát, sportot, a te munkádra is szükség van a jobbuláshoz.

2014. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tudom miről beszélsz. Engem a költözés segített ki ebből.

Én is 21 éves vagyok és harmadjára költöztem tiszta idegen városba (2x idegen országba), tiszta egyedül. Anélkül, hogy bárkit is ismertem volna. Nagyon nehéz volt, de megérte. Fejembe vettem, hogy túllépek saját magamon. Egyedül jártam fesztiválokra, vendéglőbe, koncertre, előadásokra, mindenhová. Igyekeztem nyitott lenni és bejött. Most meg egyre több jó ismerősöm van, mindenhol a világon.

Ha gondolod beszélhetünk privátban, mesélek, tanácsolok szívesen

2014. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!