Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr. Csernus rendel még? Be...

Dr. Csernus rendel még? Be lehet jutni hozzá?

Figyelt kérdés

A kérdésem az, hogy ő még praktizál-e, vagy már csak könyvet ír, előadásokat tart stb.


Az érdekelne, hogy van-e lehetőség, bejutni hozzá?

Próbáltam elérhetőséget találni, email vagy rendeléssel kapcsolatos információk de semmi.


(A személyével kapcsolatos véleményekre nem lenék kíváncsi, csak a kérdésemmel kapcsolatos válaszokra. Köszönöm.)



2014. máj. 5. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

A neve itt van mint munkatars. Biztos van hosszu varolista, mert sokat utazik.

2014. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2014. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Arra készülj fel ,hogy nagyon drága ! (Ha ez nem számít ,akkor elnézést )
2014. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Innen indultam én is, de mikor be akartam jelentkezni, akkor az ő neve nem szerepel a választható orvosok közül. Kérek időpontot, de mind a pszichológiánál mind a pszichiátriánál más orvosok szerepelnek, ő nem.

2014. máj. 5. 09:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Az árakat láttam igen, valóban nem olcsó, ezt elismerem. (a legutobbi infóm, hogy 25 000 ft. )
2014. máj. 5. 09:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem telefonálsz be a Budai egészségközpontba ? Ha esetleg már nem ott rendel ,hátha meg tudják mondani hová menj .
2014. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Betelefonáltam, megvan az időpont köszönöm.


utolsónak no comment...

2014. máj. 6. 10:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Örülök ,hogy sikerült :) ! Azért majd írd már meg,hogy mennyiért vesztegeti az idejét és tudását a pácienseire .
2014. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hivatalosan 25.000 - / 50 perc, de ez

fentebb is le lett már írva.


(Amikor mi voltunk nála, nem nézegettünk árlistát. Állítom AKKOR

pofára ment, hogy senkit se húzzon le nagyon, de jutányosnak érezhesse....... Még pironkodni sem kellett,

nem nézett a szemedbe, amikor kimondta az összeget. Fizetni kint a pultnál kell.)


Amúgy többalkalmas terápiánál kötelessége tisztázni, kb.

hány alkalom és ezt mennyiért vállalja.

2014. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hmmm.... én az ötödéért járok, kiváló szakemberhez, érzékelhető eredményekkel. Tényleg ennyit jelent a hírnév?
2014. máj. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!