Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vágyom arra hogy bezárja...

Miért vágyom arra hogy bezárjanak? 15 éves fiú vagyok és rengetegszer álmodom ilyet és vágyom rá hogy bezárjanak egy javítóintézetbe. Lehet mert kicsikáént ezzel tartottak lelkileg terrorban a szüleim?

Figyelt kérdés

és ha pl lógok a suliból egy pár hónapot az bebiztosítaná hogy bezárjanak a javítóba egy kis időre? csak mert lehet ha kiélhetném akkor elmúlna :S így nem nagyon tudom milyen jövő áll elöttem. sajnos nem vonzanak a fiú se a lányok csak ilyen dolgok járnak a fejemben és ilyeneket gondolok amikor "AZT" csinálom.


14.5F


2014. máj. 16. 13:45
 1/8 A kérdező kommentje:
hu félreérthető volt. szal a szüleim azal fenyegettek terrorizáltak lelkileg hogy beadnak egy ilyen helyre amitől nagyon féltem egész kiskoromban de most már vágyom rá?:S
2014. máj. 16. 13:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj ezzel pszichológushoz mindenképpen.
2014. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg menj el pszichológushoz, mert ebből gáz lesz később. Komoly gondjaid lesznek az életben, ha nem beszéled ezt ki magadból hozzáértő személlyel. Akár a neten keress rá olyan pszichológusra, akivel írásban beszélhetsz. Mert gondolom, nem nagyon mersz személyesen felkeresni egyet és pénzed sincs rá..
2014. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.. Egyébként amiatt van, mert a szüleid ezzel fenyegettek..
2014. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és hol van ilyen pszichológus? aki ingyen dumál vlem a neten? mert jólenne. viszont az a gáz h néha annyira durván akarom ezt a dolgot hogy kitudja lehet tényéleg lógnikezdek és akkor bezárnak? lehet ha kiélem akkor már elmúlna. mert láttam filmekben is olyat hogy kiáltáék és elmúl a fódiájuk.
2014. máj. 16. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Vágysz a biztonságra, és tartasz a felelősségtől, ezért inkább egy olyan helyen élnél, ahol védve vagy, és megmondják neked, hogy mikor mit kell csinálnod.

Érdemes lenne szakértő segítséget kérni.

2014. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tuti van összefüggés, nekem is ez volt.
2014. máj. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokáig kellene kiélned ahhoz, hogy ráunj. De akkorra találnál más extrém vágyat.

Masztizz rá párat, amíg csökkenni nem kezd a vágy.

A webbeteg.hu-n talán van pszichológus is amúgy.

2014. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!