Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baja a barátomnak skrizofén?

Mi a baja a barátomnak skrizofén?

Figyelt kérdés
Nem tudja megkülönböztetni sokszor a valóságot a képzeletől, mindent megtapogat hogy tényleg ott van e. Képzelt már olyat hogy egy ember a az utcán érdezte hány óra van megnézte a telefonján de mire felnézett már eltünt vagyis nem is volt ott, akik ott voltak ők is furán néztek rá.De a skrizofénekne nincs betegség érzetük nem!?Meg mesélte/mondta hogy nagyon sok időt tölt a képzelet világába ahol ő királynő és van egy nagy kék szemü fehér farkas testöre akinek a hátán belovagolja a királyságát.Most mi van,beteg , vagy nem ????
2014. máj. 18. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Hát én kidobnám a fenébe. Ön és közveszélyes lehet idővel. De lehet ,hogy ezeket csak kitalálja,
2014. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs azt elfeléjtettem írni hogy nem az életársam párom nem igy barátom hanem a heverom.
2014. máj. 18. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

nem tudja megkülönböztetni valóságot a képzelettől: Derealizáció. Hogy skizofrén-e azt nem tudom, de a Derealizáció elmúlik, nekem is volt ilyen időszakom, pánikbetegség mellett


20/F

2014. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!