Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy napon meg kell majd...

Egy napon meg kell majd magyarázni a sebhelyeket a gyerekeinknek. Ti hogy fogjátok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem vállalok gyereket.
2014. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

szia,

én eddig mindenkinek azt mondtam, hogy betört egy ablak és rossz helyen voltam rossz időben.

ha valaki mégis megtudta az igazat, akkor furcsán néztek rám és volt olyan is, aki félt tőlem.

18L

2014. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Nekem nincs sok, viszont teljesen párhuzamosak. Amikor friss volt, azt mondtam hogy a kutyám volt játékból. Mostanában nem kérdezik, de már bármire rá tudnám kenni. Allergia teszt, volt már eltörve a karom is, na meg a kutyás sztori is hihető.

Egyébként pedig 100% hogy nem vállalok gyereket ebbe az undorító világba.

2014. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a jobb-bal karom kivul es belul is szetvan vagva. Nagyon. Majdnem egeszen a vallamig. Es mind a ketto combom. Ha megkerdezi oszinten elmondom neki. Miert hazudjak a sajat gyerekemnek? :) Legalabb igy tudni fogja hogyha baj van forduljon hozzam nyugodtan, en nem itelem el.
2014. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nekem csak a vállamon van egy pár durva heg, az elkaromon,meg a combomon nem látszik, és alapjáraton is a vállamon lévőt el akarom majd tüntettetni. Esetleg ha a többi halvány heget megkérdezi, akkor elmondom, hogy miért és mit tettem.
2014. máj. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék gyereket, de kíváncsi voltam ki hogy oldaná meg.
2014. máj. 25. 11:04
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért akartok hazudni a saját gyereketeknek? Tanuljatok a saját tapasztalataitokból és legyetek olyan szülők, akikkel őszintén meg lehet beszélni a problémákat.
2014. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
nekem nem kell gyerek.
2014. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig kicsi, addig nem mondok neki semmit. Ha nagyobb lesz, őszintén elmondom neki.
2014. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!