Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszeres kezelés mellett...

Gyógyszeres kezelés mellett is évek óta fennálló, tartós, középsúlyos-súlyos depresszió, szorongás, erőteljes szoc. Fóbia. Milyen eredményt hozhat a megváltozott munkaképesség megállapítására irányuló vizsgálat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

A depressziónak nincs (hatékony) gyógyszeres gyógyítása, a gyógyszerezés csak idő-pénz és az egészséged elpocsékolása.


Gyógymód: taichi - qigong mozgásterápis + gyulladáscsökkentő táplálkozás + pszichoterápia.


Ezekkel próbálkozz inkább, mielőtt tönkremész.

2014. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hektorr7 ***** válasza:
0%

utolsó!


tai chí meg a többi 30-40 ezer forintos GYÓGYMÓDOKAT kik tudják megfizetni? Meg egy depressziós majd nem tai chízni fog meg istennyilat csinálni hanem örül ha nem vesztette még el az eszét!!


Ja és előző ne oszd az észt kívánom legyél depressziós majd megtudod hogy mennyire hatásos rá a tai chíd meg a többi pénzelnyelő hülyeséged ;)


A kérdésre a válasz hogy sztem lehetne kezdeményezni a megvált. munkaképességet megállapítását. Nem veszíthetsz semmit sztem

2014. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Hektor bácsi, az alacsony IQ-d és az inkompetenciád számlájára írom a hülyeségeket amiket írtál, így könnyedén elnézem azt a mérhetetlen baromságot amit írtál.
2014. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Még az jutott eszembe, hogy a gyógyszeres kezelésnél, ami nem hatékony viszont ártalmas minden jobb. Még a semmi is.


Most az hogy ki hisz nekem / az általam ajánlott gyógymódban voltaképpen hit kérdése, ugyan célszerű rám hallgatni de nem kötelező. :)

2014. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdező nem a gyógyulásával kapcsolatos kérdést tett fel, hanem a megváltozott munkaképesség megállapításával kapcsolatost. Úgyhogy nem tai chizni akar, hanem valami nyugdíjféleséget megállapítattni,
2014. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Én meggyőzhető vagyok azzal kapcsolatban, hogy a magyar ember nem akar meggyógyulni a depresszióból hanem elsősorban szereti ha jól gyógyszereket kísérleteznek rajta.
2014. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hektornak lassan kell egy saját oldal, ahol online vagy kézrátétellel diagnózisokat állít fel és ossza a gyógyszereit ... nem is értem, miért nem vagy orvos ekkora tudással? :) vagy gyógyszerügynök hihi
2014. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!