Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MI a franc van velem? Miert...

MI a franc van velem? Miert nem lehetek vegre normalis egeszseges ember?

Figyelt kérdés
Folyton rossz a kedvem es erzek magamban egy fura nyomast a mellkasomnal. Semmihez nincs kedvem,nincs kedvem tanulni,nincs kedvem az emberekhez,utalom az eletet. Oka nincsen regen volt,de mar meg tudnam oldani talan a problemakat. Nem segit.se a gyogyszer se a sport se ha lefoglalom magam. SZinte unalmasnak latom a vilagot es igazsagtalannak. Hogyan valtozzak meg? EZ mar szanalmas egy evesbe menekvo celtalan senki vagyok naprol napra Egyre rosszabb. 18/L
2014. máj. 25. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kábítószereket próbáltad már?
2014. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki egy célt, amit meg akarsz valósítani. Majd ha megvan, egy újabbat. Ha nincsen célod, úgy érzed, nincs miért élni. Találj valakit, akit szeretsz, akiért élsz. De egy pszichológus többet segítene!! Keress fel egyet.
2014. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hektorr7 ***** válasza:
29%
Személyiségzavarosnak érezlek ha tippelnem kellene akkor BORDERLINE SZEMÉLYISÉGZAVAR az ami a panaszaidat okozza. Neten jobban utána tudsz nézni. Keress föl egy pszichiáter szakorvost ő majd ellát megfelelő gyógyszerekkel a panaszaidra :)
2014. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgyanígy vagyok én is sajnos. Nekem mindenki azt próbálja magyarázni hogy ez majd segít és az majd segít de nekem semmi sem segít és mindenki azt mondja hogy ilyen nincs és hogy én vagyok a hibás mert egy cseppnyi akarat sincs bennem de ők nem értik hogy nincs kedven és erőm, nem pedig az akarattal van baj. És persze egyre rosszabb a helyzet...Szerintem próbálj ki egy pszihologust és lehet hogy segít persze aki szimpatikus neked is. Sok sikert és kitartást! Ne add fel! 19/L
2014. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. És tényleg a pszihiátert sem ártana felkeresni.
2014. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Hármaska mit tippelgetsz online?
2014. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A 18-19 éves lányok személyiségzavarosak meg depressziósak, és nincs miért élniük? Látom, fejlődik a XXI. század. Gratulálok! Csitrik vagytok még, ne nyávogjatok, tanuljatok, sportoljatok, ennyi!
2014. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nézd meg azt a filmet ,hogy November baby.Segíthet
2014. jún. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló egy linket tudnál feltenni, a filmről magyarul. Köszi
2014. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!