Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek a melegtől. Pánikolok...

Félek a melegtől. Pánikolok ha fülledt az idő. Volt igy valaki?

Figyelt kérdés
Jàrtam pszichológushoz tavaly.Azt hittem hogy meggyógyultam.Most hogy újra meleg van ismét jönnek a pànik tünetei.Melkhasi nyomàs,erős szìv dobogàs,szomjusàg,szédülés,fura làtàs. A tapasztalatom az hogy ha nem félek tőle nem jön de.... most mégis... És nem kevés pénzembe kerűlt a pszichologus.Nagyon szomorú vagyok hogy nem élvezhetem a "jó" időt az 5-éves lànyomal.

2014. máj. 25. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel én is ugyan így vagyok, nem én vagyok a legjobb tanácsadó. Gyakrabban rosszul szoktam lenni nyáron ezért pánikolok is előre, mióta bejött a hőség. A szédülést és a fura látást ma is tapasztaltam, borzasztóan vagyok... Talán enyhít egy minimálisat a félelmen, ha tudod nem vagy ezzel egyedül. Vérnyomás, általános dolgok gondolom rendben vannak? Ha azt hitted, hogy meggyógyultál, akkor a pszichológus valahogy eloszlatta a félelmeid, nem? Feltudod esetleg idézni ezeket, hogy akkor hogy is lettél jobban?
2014. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem féltem a rohamtól.Ez a titka. Nem foglalkoztam a tünetekkel hagytam had jöjjenek és làm ugy mentek is.... Nem tudom hol veszítettem el a fonalat.Mit nem adnék most a segítségért... :(((
2014. máj. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!