Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet valakit megtörni...

Hogyan lehet valakit megtörni lelkileg?

Figyelt kérdés
vagy ha nem lelkileg akkor máshogy?

2014. jún. 2. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt mondod neki a barátja vagy, elmondja a legmélyebb titkait, majd otthagyod, mert gyenge, és nem megfelelő.
2014. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy egészséges önértékelésű embert nem igazán lehet megtörni. Alacsony önértékelésűt meg bármivel, mert az ő önértékelését már gyerekkorban megtörték.
2014. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hektorr7 ***** válasza:

Hát folyamatosan rombolod az önbecsülését. Leértékeled teljesen. Kritizálod a kinézetét, elmondod hogy semmihez sem ért, egy lúzer, csúnya és senki sem szereti.


Mások előtt szidod, megalázod. Másoknak rosszindulató pletykákat mondasz róla de úgy hogy azok visszamondják neki és így rosszul fogja magát érezni

nekem ezek jutottak eszembe most hirtelen :$

2014. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, de olyanra gondoltam mint amit pl. a kémek tudnak csinálni hogy 2 perc alatt megtörnek valakit
2014. jún. 3. 15:24
 5/9 hektorr7 ***** válasza:
Hát azt nem tudom kémek hogyan csinálják :$
2014. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az is elég, ha azt mondja, hogy "szar ember vagy, egy senki", és leköp.. Például, de a lehetőségek szinte végtelenek.
2014. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van gyenge pontja, azt tudják a "profik" kipuhatolni és azt támadni.
2014. jún. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Az is elég, ha azt mondja, hogy "szar ember vagy, egy senki", és leköp." - Szerintem ez inkább azt minősíti, aki teszi...

Aki rendben van lelkileg, az ilyesmit egyáltalán nem vesz magára, elkönyveli a "támadót" elmebetegnek és pillanatokon belül tovább lehet lépni.

2014. jún. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyban nézed, ott a média, pl. híradó, facebook, meg az alkohol...

Híradó: rémhíradó rettegésben tartani az embereket, hogy az állandó félelem érzet kialakuljon..

Face: Sok mosolygós állfotó amit te nap mint nap látsz, és negatív hatással van rád, "Nekem miért nem olyan jó mint neki?"-számtalan ember fejében megforduló kérdések, a valóság persze az, hogy neki se jobb mint neked csak látszat emberek, és ez már egy embert meg is tud törni lelkileg, önbizalom hiányt, önértékelési zavart okoz...

Alkohol: Genetikai hulladékot csinál az addig értelmes emberekből, megszűnik a kontrol, a szégyenérzet, a bűntudat, egy vadállatot csinál az emberből, legálisan persze... A kezdő alkesznek van még némi bűntudata, de végül legyőzi az akaratát, a lényeg, hogy mindenkiből egyöntetű zombit csináljon, ehhez nagy segítség a média, diktálják az emberekbe a moslékot, mert a lelki toprongyokat, könnyűszerrel irányítják...

2014. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!