Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma kezdtem el szedni a ciprale...

Ma kezdtem el szedni a cipralexet orvosi javaslatra,20 mg van felírva minden reggel. Mostanra teljesen remegek, hányingerem van, fáj a fejem, és jobban szorongok mint előtte. Mikorra szűnik meg?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 12:20
 1/3 Bárzsing ***** válasza:
Nem mondták, hogy fokozatosan emelve kezdd el szedni? Én csak 10 mg-ot szedek, de az első 4 nap 5-5 mg-ot kellett csak bevennem. Így az émelygésen kívül más mellékhatást nem nagyon tapasztaltam, az úgy egy hétig tartott.
2014. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az antidepresszánsok felerősítik a tüneteket az elején. Csak fokozatosan szabad elkezdeni a szedését. Nekem négy hónap után abba kellett hagynom, mert nem tudta megszokni a szervezetem. Ezek nem nyugtatószerek, hanem pörgetnek.
2014. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


David Healy MD Professor of Psychiatry


(van magyar felirat is a videóhoz)

2019. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!