Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen egészséges és normáli...

Teljesen egészséges és normális 35 éves feleségem ma éjjel zihalva, hörgő hangokat hallgatva, szemtatva feküdt, szívbajt hozta rám, mentők bevittek a neurologiara, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A mentők semmit se mondtak, csak bevittek öt. Idegi kimerülés, éjszakai fulladás, mi lehetett ez? 10 perc után stabilizálódott, de engem a férjet nem ismerte meg, hány éves nem tudta, de a születési idejét igen.

2014. jún. 14. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne tippelgess... ezt csak a vizsgálatok fogják eldönteni. Nyilván csinálnak majd CT-t, vagy MR-t, mert ez erősen stroke-gyanús. De hogy pontosan mi és milyen súlyos, azt csak a kivizsgálás fogja tudni eldönteni.
2014. jún. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Stroke egy ilyen fiatal nőnél, de mitől, ok van most kis mozgolódás a családban, lakáscsere, új munkahely, kisgyerekek, de ettől? Soha ilyen meg nem volt. Alapvetően egy kiegyensúlyozott, pénzügyi gondok nélküli életünk van. Besokallhatott, vagy mi allergia. Arra gondoltam meg, hogy túl melyen aludt és be fulladt, de az lehetséges?
2014. jún. 14. 01:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehetséges. Idegkimerültségtől és éjszakai "befulladástól" az embernek nem lesz emlékezetkiesése...

Stroke meg bármilyen korban lehet, kolléganőmnek husznéves korában volt (szerencsére csak enyhe, nem lett tartós következménye). Ha esetleg fogamzásgátlót szed, akkor az is okozhat, ha hajlama van rá.

2014. jún. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az agyi érkatasztrófák minden előzmény nélkül jönnek, nem kell hozzá semmiféle extra hatás... (nem akarlak sokkolni, tudnék mesélni...)

Szóval HA stroke (de majd a vizsgálatok kiderítik), akkor sem kell különösebb ok... az csak úgy jön, a semmiből!

2014. jún. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudtok már többet?
2014. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Teljesen jól van, kicsit alacsonya vérnyomása a sok pihenés miatt. Neurologiara vittek, EKG és vérvizsgálat volt, negatívak. Megfigyelés alatt van meg kb 2 napig
2014. jún. 15. 21:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Élete első epilepsziás rohama volt, ezt mutatja az Eeg. Nagy roham egyből, meg kis rohama sem volt sosem. Egy évig gyógyszerkura és nem vezethet autót. Reméljük több roham nem lesz, ha lesz, akkor stabil oldalfekves, és várni míg elmúlik, ha 6-8 percig sem, akkor hívni kell a mentőket. Sok stressz és erős szagok hozhatják elő. Koszi a válaszokat, jo egészséget mindenkinek.
2014. jún. 17. 15:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, remélem, jól karban tudják tartani. A villódzó fényekkel is vigyázni kell!
2014. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Illetve vigyázni az alkohollal a kimeréültséggel a fáradtsággal.... , ha jön a roham, akkor csak a fejét tarsd, hogy be ne verje, ennél többet nem tehetsz.
2014. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nlorant82 válasza:
Ez stroke én is kaptam már egyet 27 évesen Pakson dolgoztam az erőműben és liter számra ittam a kávét hogy fent maradjak az eredmény egyszer csak éreztem egy tű szerű szúrást a fejembe és ebben a pillanatban nem tudtam mozdítani a bal kezem nagyon meg ijedtem majd később elmondták a szomszédaim hogy gyereki szintre esett vissza a beszédem is és nem hitték volna hogy helyre jövök a régi 178 IQ ból tapasztalható csökkenés de nem sok a kezemet is tudom mozgatni újra a beszédem gondolkodásom visszaállt a helyes kerékvágásba de ma már egyáltalán nem iszom kávét és kímélem magam! Magas vérnyomásom van és mindent elkövetek hogy ne legyen újra stroke-om! Remélem a felesége azóta helyre jött és nem lett semmilyen maradandó károsodása?
2014. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!