Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Online lelki segély?

Online lelki segély?

Figyelt kérdés
Az elmúlt néhány évem nem volt épp túl kellemes. Egyre jobban csúszok le, folyamatosan szorongok és rossz kedvem van. Kihez fordulhatnék segítségért? Pszichiátriára nem akarok menni... Egyrészt csak teletömnének gyógyszerrel, másrészt baromi kellemetlen dolog odamenni szerintem... Van valami online lelki segély szerű oldal?
2014. jún. 17. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyesmire nekem is szükségem lenne.Én is már fontolom,hogy elmegyek egy pszichológushoz csak sajnos pénzbe fog kerülni.Pszichiáternél olyat kell választani akinek a terapeuta képzése is megvan.
2014. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beütöd a gugliba, hogy "online pszichológus" és egy csomó találatot kapsz. :)


Valamint téves az, hogy a pszichiátrián "csak tömnének gyógyszerrel". Egy rakás nem gyógyszeres terápia létezik.

2014. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!