Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek milyen altató vált be?

Kinek milyen altató vált be?

Figyelt kérdés
Ki milyen gyógyszert szed,hogy tudjon aludni.
2014. jún. 22. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A relaxáció, súlyosabb esetben pszichoterápia.

NO BOGYÓ!

2014. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pszichiátrián adtak mindenfélét, amik nem igazán használtak. Egyszer be is injekciózták az altatót, elájultam, fél percre rá magamhoz tértem, aztán ugyanúgy nem tudtam aludni. Viszont mikor egy üveg kettes frontint befaltam attól aludtam, mint a bunda
2014. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Rivotril 2mg. Kiüt.
2014. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 Sanval-t szedek hivatalosan. 8 éve fél szem is használt, ma már 3 is kevés.
2014. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NE RIVOTRILT. kérlek. ne. az egy drog. észre se veszed, és függő leszel. Egy értelmes pszichiáter csak a legeslegvégső esetben írja fel (vény nélkül meg NE szerezd be magadnak, mert csak ártasz vele). Menj el szerintem egy jó pszichiáterhez, valószínűleg tud majd segíteni egyrészt az altató kiválasztásában is, másrészt az eredeti ok gyógyításában is.
2014. jún. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem szexológus írja fel a Rivotrilt.

Altató bevétele előtt egy-két órával javasolta dozírozni.

2014. jún. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!