Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az első pszichológus ingyenes?

Az első pszichológus ingyenes?

Figyelt kérdés
Szeretnék pszichológushoz menni,hogy megtudjam mi a problémám.Nem tudom pontosan hogy működik ez.A háziorvos ad beutalót? És ha először megyek csak azért,hogy megtudjam mi a bajom,kell fizetni vagy ingyenes? Szeptembertől elkezdem a sulit ami elvileg azt jelenti,hogy ingyenes orvosi ellátást kapok(csak úgy mondom,ha ez lényeges lenne).Amíg nincs tb-m addig esélytelen? Köszönöm!

2014. jún. 28. 00:18
 1/3 A kérdező kommentje:
És ugyanezek érvényesek a pszichiáterre is?
2014. jún. 28. 00:20
 2/3 anonim ***** válasza:

A pszichiáter ingyenes, amennyiben van tb-d fizetve.

De azoktól óvakodnék, mert gyakorlatilag csak gyógyszert ír fel. Legalábbis én így tapasztaltam.


Ingyenes beszélgetős, problémamegoldós pszichológust a lakhelyedhez tartozó családsegítőben lehet elérni.

De azért arra ne számíts, hogy 1 alkalom után megoldódik minden bajod.

Ha szükséges a gyógyszeres támogatás, azt a pszichgus mödja majd, ha nem, akkor pedig az ő segítségével fogod tudni te magad megoldani adolgaidat. Kemény meló, de megéri. :-)

Sok sikert!

2014. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pszichiáter az orvos. Ő állapítja meg a betegséged, és ő tud felírni gyógyszert, vagy szükség esetén pszichológusi támogatást is. Ráadásul ingyenes, ha van valamilyen tb jogosultságod. A legcélszerűbb a háziorvosnál kezdeni. Ő mindenben eligazít.
2014. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!