Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelkileg nagyon padlón vagyok....

Lelkileg nagyon padlón vagyok. Valaki megnyugtatna?

Figyelt kérdés
3 napja volt egy mandulaműtétem, és egyébként pánikbeteg vagyok. szóval a műtét előttről (altatásról) nagyon rossz emlékeim vannak, és azóta nem is tudok aludni, mindig az a kép jön be, h fekszek a műtőasztalon és adják be az altatót. Nagyon fáj is még, beszélni sem tudok, nem tudom mikor lesz már jobb.. Aznap a kórházban nagyjából aludtam, de most már 2 napja nem alszok, több órán keresztül remegek, pánikrohamom van. Közben válnak a szüleim és minden nagyon megvisel lelkileg, próbálok pozitívabb lenni de nem nagyon megy. Valami jó tanács? vagy valami, ami felvidítana? 15/L

2014. júl. 6. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:

hallgass valami nyugtató zenét akár este is elalváskor halkra állitva akkusztikus gitár hangja engem mindig megnyugtat :) én ezt szoktam hallgatni https://www.youtube.com/watch?v=RdREKL_dzaA

remélem hamarosan jobban leszel :) estleg az még segithet ha nemgondolsz rá újra úgysem fog megtörténni és tudod ahogy a mondás is mondja örökké nem eshet :) 22/F

2014. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kreatív dolgok segítenek ilyenkor, ha valamit "alkotok". Festés, vers írás, rajzolás, valami ilyesmi? Jól bele lehet merülni, és sokkal jobb utána! Barátok? Valaki nem tud felvidítani? Vagy csak álmodozz, tervezd a jövődet, hogy milyen sikeres leszel valamiben. Mi szeretnél lenni, van már valami terved, vagy érdeklődésed?
2014. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem nagyon találok semmit, amiben jó vagyok, talán írni, fogalmazni jól tudok, de mást nem nagyon.
2014. júl. 6. 11:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Az írás nagyon jó. Írj egy novellát, akár a mostani élményeidről, vagy egy bármilyen fantázia sztoriról. Nem baj, ha nem annyira jó, lefoglal, és bármit kitalálhatsz benne!
2014. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha csak simáneg lennél ijedve és félnél ahhohz jó amiket a fentiek írtak, de engem aggaszt ez a pánikrohamos dolog. Szüleid tudnak róla? Orvosnál voltál vele? Vagy valami felnőtt, pl nagyszülő, nagynéni/bácsi, keresztszülő stb. Akivel beszélhetnél?

Amúgy meg nyuzodj meg, a szüleid biztos nqgyon szeretnek Téged, sajnos rengetegen válnak, de gondold el, sokkal rosszabb lenne egy örökké veszekedő családban élni. A mandulaműtét pedig rutinműtét, nem lesz semmi bajod, túl vagy rajta, ehetsz sok fagyi meg jégkását ;)

Kitartás!!

2014. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valóban. Én alapul vettem, hogy a pánikbetegségről a szüleid is tudnak, és kézben van tartva a dolog. Mert ott kezdődik! Bár az általam leírt kreatív "terápia" a pánikbetegségre is nagyon jó.
2014. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi segítségeket, voltam pszichiáternél 2 hete, azt mondta, hogy ő drogosokkal meg öngyilkosokkal foglalkozik, és én nem vagyok olyan rosszul, szóval augusztusra kaptam pszichoterápiára időpontot. Persze, tudnak róla szüleim, anya most is ott van velem éjszaka minden rohamnál.
2014. júl. 6. 11:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Az jó, augusztusig kitartás, és addig is ne hagyd magad a fránya kis pániknak!!;) Ne burkolózz bele, hogy jaj, én pánikbeteg vagyok... Ezt ugyanis te csinálod. Egyszer nekem egy orvos ugyanerre a problémára azt mondta: maga nagyon erős, hogy így meg tudta betegíteni magát, ugyan ezzel az erővel fogja magát meggyógyítani!
2014. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ezt észben tartom! :) köszönöm utolsó!
2014. júl. 6. 12:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!:) Én meggyógyultam ezzel a hozzáállással, és persze sok akaraterővel, és mert meguntam a saját nyafogásom, és mert be mertem ismerni magamnak, hogy ez csak egy menekülés.
2014. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!