Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 15 éves fiú vagyok, bevehetem...

15 éves fiú vagyok, bevehetem ezt:Nervenpflege?

Figyelt kérdés
Kedélyingadozásom van nagyon bunkó vagyok néha!Szedhetném ezt,hogy valamivel jobb legyen? Higgyék el nem a pubertás miatt,nem az a baj hogy "csúnya vagyok és tehetségtelen" a gond az hogy történt velem valami amit nem tudok feldolgozni,és mikor ez eszembe jut böki a tudatom és ingerült leszek!
2010. jan. 6. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon, ha nem dolgozod fel, hiába szedsz akármit, jó eséllyel ugyanúgy ott lesz. Én mindig arra törekszem, hogy szerek nélkül oldjam meg, úgy tartósabb az eredmény. Amúgy nem ismerem a készítményt, szóval nem tudom.
2010. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szedtem, és jó volt, már nem is szedem, mert elmúlt az idegbetegségem :)

Amúgy gyógynövényes készítmény, szedheted simán sztem!

2010. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

21:43

Én is anélkül akartam megoldani.Nem megy.És kezd kihatni az egész életemre az emberekkel való kapcsolataimra, a tanulmányaimra.Nagyon nem törődöm vagyok minden téren!Megakarok változni.

2010. jan. 6. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az embernek olyan problémája van, amiről úgy érzi, nem tudja megoldani, egyszerű megoldásnak kínálkozik, hogy beveszi a gyógyszert, és akkor majd megoldódik. Nem fog megoldódni! De ha dolgozol magadon, akár segítséggel (barátok, pszichológus) akár segítség nélkül, egészen döbbenetes lesz majd számodra, hogy milyen pozitív eredményeket tudsz majd kihozni magadból. Nagyon nagyon nehéz lesz. De nagyon nagy az a sikerélmény is, amikor megoldasz egy krízist. Ha nem megy másképp, beszélj egy pszichológussal, ingyenesen is lehet találni
2010. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1. beveheted.


2. pszichológus-pszichoterepauta. ha jó embert találsz, nagyon hálás leszel neki.

2011. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!