Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretek játszani az emberekke...

Szeretek játszani az emberekkel! Vannak mások is akik ilyenek, vagy egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, nem használok ki senkit! Nem fektettek meg nőket, nem kérek pénzt bociszemekkel,és aztán nem adom vissza. Nem, semmi hasonló! Nincsenek mentális betegségeim se.

Egyszerűen csak szeretem figyelni mások reakcióját, véletlen vagy akár kreált helyzetekre. Például randin ha érzem tetszem a nőnek akkor direkt nem csókolom még meg, és figyelem hogy ilyenkor mit tesz. (Viccesek a nők ilyenkor. :) )

Legyen másik példa,hogy ismerek sok kevésbé jó embert akik azt hiszik magukról,hogy ők a kemény fiúk, ők a menők, nekik pedig direkt beszólok és figyelem mit reagálnak. (Persze kiderül csak a szájuk nagy.)

A harmadik példa,hogy megfigyelem mások gyengéit, és ha úgy alakul (persze ehhez nyomos ok kell) akkor azt felhasználom ellenük.

Tényleg ne értsétek félre nem vagyok rossz ember,és jól érzem így magam,csak tudni szeretném mások is vannak-e ezzel így?

Olyan vagyok talán mint Tyrion Lannister (Trónok Harca).

(A különbség az,hogy rám azt mondják jól nézek ki.)

Élvezem a játékot, szeretek játszani, és szeretnék is játékban maradni.



2014. júl. 7. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy van más is ilyen :-) Lehet, hogy ez alapvető emberi vonás,csak a mértéke más és más.
2014. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Jó móka az is,tömegközlekedésen kitalálni az illető nő, vagy férfi milyen ember.Azt megfigyeltem, hogy vannak emberek, akik állandóan támaszkodnak még akkor is ha a villamos áll. Ezek képtelenek megállni a saját lábukon. Mindig támaszkodnak valakire. Van aki álomvilágban él, rá van írva. Van aki állandóan azt lesi kibe lehet bele kötni. Harcra mindig kész.Ökölbe szorított kéz is mutatja. De ha behajtja a tenyerébe a hüvelyk ujját, akkor szorong. Szemek is beszédesek. A riad tekintetek, jaj nehogy belém kössenek. A link a járművet is legény, vagy leány felszedésére használja. Férfi úgy áll, hogy a bal keze zsebében a jobb lábával riszálja magát. Közben figyeli ki veszi észre a nők közül. Nők: Megemeli a cickót és kihúzza magát, gondosan lesimítja a ruháját, hogy lássák tökéletes alakját. Mindez pár másodperc alatt lezajlik, de szeme körbe pásztázz, hogy észre vette e valaki.Ha igen még igazít a toalettjén. Van aki mélabúsan kifacsart fizikummal mereng az életén. Nők nagy része 40 felett, már a holnapot tervezi. Látszik, hogy nem ott jár az esze. Vannak az olvasó utasok, akiknek a végállomáson szólni kell, hogy le kell szállni.
2014. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy irritáló népművészeti agyagedény vagy. De. ;)
2014. júl. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az utolsó egy paraszt, szard le.

Nyugi én is ezt csinálom:) Eléggé magányos vagyok, és amikor ülök valahol mindig csak körülnézek, elemzem a környezetemet, ki milyen,mit csinál, hogy reagál:)

2014. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam felvenni az ilyen beszólásokat :D bemutatkozott :D
2014. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Testbeszéd megismerése sokat segít az emberek közötti eligazodásban. A szó hazudhat, de a testbeszéd nem. Szeretek ilyen oldalakat olvasgatni:


[link]

2014. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és ez szerintem egyáltalán nem rossz. Sőt, nagyon is jó! Bár én inkább azt mondom magamra, hogy profi emberismerő vagyok és ezen a téren nem nagyon tévedek. Az embereket reakcióit figyelni, őket megismerni, kiismerni, tesztelni az egyik legérdekesebb dolog a világon:) Én ezt arra használom, hogy az előzetes megérzéseimet igazoljam és még sosem csalódtam:) Ha érzékenyebb vagy mások rezdüléseire, gondolkodásmódjára, akkor ebből csak profitálhatsz, mert legalább tudod, kit érdemes elkerülni, kinél van nyert ügyed.

Persze, ahogy te is írtad, szemétkedni nem szabad:)

24/L

2014. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!