Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket érintett már meg...

Titeket érintett már meg pszichológus a terápia során? (ölelés, stb. ) Hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk én öleltem meg mikor túl kiborultam az órán. Így vigasztaltam, vagy vigasztaltattam magam. Annyira jó érzés volt. Nálad hogy volt, ő lépett oda. Mert azért elmondta az enyém, hogy amúgy az érintés tilos. Bár volt, hogy vissza ölelt, vagy a karomat simította meg.
2014. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt tilos az érintés,ilyet nem mondott.Beszélgetés után megkérdezte szeretném e megölelni... Őszintén jól esne e... A válaszom az volt hogy nem! Nem érzem ugy hogy jól esne nekem.
2014. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Engem megölelt, és bár nagyon váratlanul ért, de mégis jól esett.

Viszont kíváncsi voltam, mennyire gyakori eset, merthogy elvileg nem lehetne testi kontaktus, én úgy tudom.

2014. júl. 12. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!