Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valaki ColorGenetics...

Volt már valaki ColorGenetics állításon?

Figyelt kérdés
Érekelnének tapasztalatok. Mennyire hatásos? Érdemes-e beruházni rá?

2014. júl. 16. 09:20
 1/6 anonim válasza:

Hatha valakit meg erdekel.

Voltam.Nagyon erdekes.Melyrehato.A valasztott színek elmeseltek amiben elek..

2018. dec. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Olyan dolgokat lattam meg apuval es volt elettarsal kapcsolatban,amit egyedul sosem fejtettem volna meg.Valami terhet leraktam ott.
2018. dec. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Meg mindig elso valaszolo vagyok.Amire nem is gondoltam volna olyan erzelmeket,zikogast valtott ki belolem.De megnyugodtam.
2018. dec. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

-elso

Majd a problemat sukerult meglatni,kozel kerulni a problemahoz .Ami a nehez lesz az az elengedes.Es hogy amit adnak fogadjam el ,

2018. dec. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

-elso

-es hogy a szeretetert nem kell megdolgoznom!!!hanem fogadjam be.Toltsem fel magam azzal amit kapok.Meg kell tanulnom hogyha kapok

2018. dec. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

-elso

Meg kell tanulnom,hogyha kapok azt merjem ugy elfogadni,hogy ne legyen bennem az az erzes hogy adnom kell cserebe.

2018. dec. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!