Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy elmebeteg, idegbeteg...

Egy elmebeteg, idegbeteg állat vagyok, de nem tudok úgyse orvosi segítséget kérni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tettem egyszer valamit amit sosem fogok megbocsájtani magamnak, ami nem probléma mert azt érdemlem, de amit művelek az érzés miatt az beteg... Mindenkivel szándékosan összeveszek és úgy viselkedek mint egy elmebeteg, aztán csak várom, hogy elmondjon az áldozat mindenféle elmebetegnek és erre élvezek kb 10 mp-ig aztán jön egy érzés hogy meg akarom ölni magam, vagy akasztással vagy elvágom a torkom, de olyan is van, hogy csak simán ártani akarok magamnak, pl kivágom az egyik szemgolyómat, egyszer már bele is nyúltam hogy kiszedem... Ez se lenne probléma, de tiszta (tisztább) fejjel élni akarok tovább mint egy átlag ember és látni akarok mind a 2 szememmel és félek hogy megteszek valamit. Szerencsére fizikailag csak magamnak akarok ártani.


már 4 éve antiszocializált bőrbeteg ingyenélő senki vagyok , nem tudok kimenni a bőröm látványa miatt emberek közé, magamnak kell megoldanom ezt, de fogalmam sincs hogy.


17/L de ez nem számít, szülő nélkül nem tudok elmenni nyugtatót feliratni, ők meg azt hiszik direkt csinálom az agyam és azért akarok gyógyszert hogy költsem a pénzüket arra is



2014. júl. 18. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig elvileg el tudnál menni, csak nem tudod rászánni magadat. Keress valakit, akár egy barátot, hogy kísérjen el, és a gyógyszert sem a szülők pénzéből vegyétek!
2014. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy aknés bőr'betegségem' van és nem akkor mozdulok ki amikor kedvem van, hanem amikor le tudom festeni, de köszönöm a tanácsot legalább
2014. júl. 20. 12:50
 3/3 anonim válasza:
Vannak barátaid?
2014. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!