Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normalis ha egy lany rajongasi...

Normalis ha egy lany rajongasig szeret egy nala idosebb not? (Mintha sztar lenne)

Figyelt kérdés
Mindig mindenkinek meg akartam felelni de ha valakin latom hogy szimpatizal velem es ugy erzem vannak dolgok amiben hasonlitunk vagy odafigyel ram akkor megprobalok mindent megtenni azert hogy ez igy is maradjon es egy ido utan nagyon ragaszkodom hozza. Szeretnek a baratja lenni, beszelni vele mert kedvesnek tartom es ugy erzem meg tudna engem erteni. De nagyon felek attol hogy piocanak tartana ha mindig beszelgetni akarnek vele ezert felek oda menni mert nem szeretnem a jelenlegi helyzetet elrontani. Ez miert fordulhatott elo velem tobbszor is es tobbnyire csak nokkel? En is lany vagyok es a ferfiakhoz vonzodom. Elore is koszonom a valaszt

2014. júl. 24. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen eseteknek többnyire az áll a hátterében, hogy a szüleid nem igazán figyeltek rád, törődtek veled, így ha valakin látod, hogy kedves, figyelmes máris odáig vagy, rajongást, ragaszkodást érzel.
2014. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!