Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segíteni szeretnék másoknak,...

Segíteni szeretnék másoknak, lelki megnyugvást, békét/jó tanácsokat akarok nyújtani neten idegen embereknek, van valami weboldal erre?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy nagyon szeretek segíteni. Attól én is jobban érzem magam, ha más is. Sok rosszat átéltem már, és szeretném a tapasztalatammal, jó tanácsaimmal segíteni az embereken. Ötlet?
2014. júl. 24. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
gyakorikerdesek.hu
2014. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magamtól nem jöttem volna rá. De én valami komolyabb oldalra gondoltam.
2014. júl. 24. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a közelben lévő idős otthonokban, kórházakban, hogy kell-e ilyen segítő (általában kell, sokakat le...nak a hozzátartozóik sajnos)
2014. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az életben elég félénk vagyok, azért is gondoltam hogy neten. :)
2014. júl. 24. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írta az első válaszoló: gyakorikerdesek.hu


Vannak segítő oldalak, de ott a szakértő válaszol, nem hiszem, hogy tudsz jelentkezni ilyen oldalra, ha nincs szakirányú végzettséged.

2014. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha élőben félénk vagy, akkor még inkább azt mondom, hogy próbáld meg az időseket. :) Neked is hasznodra válhat, mert "rutint" szerzel kapcsolatteremtésből :)
2014. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi azért. De ha eszébe jut valakinek ilyesmi oldal, írja meg! :)
2014. júl. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!