Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha elég súlyos bulímiával...

Ha elég súlyos bulímiával elmegyek orvoshoz, befektetnek a pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Nem valószínű, hogy fel fogok keresni a problémával szakembert, de azért jó lenne tudni.

2014. júl. 25. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Súlyos bulimiával már ott feküdnél és nem itt hülyéskednél a gyakorin. Tudod egyáltalán milyen az a súlyos bulimia?
2014. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 18 éves, és nem akarod, akkor nem. Nem kötelezhet senki. Én nagyon súlyosan anorexiás voltam, 169 cm / 31 kg, és amíg nem járultam hozzá, nem tudott mit tenni a pszichiáterem.
2014. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom. Éjjel-nappal bőgök, hogy dagadt vagyok, vagdosom magam, koplalok és egy falat gyümölcs után is hánytatom magam. A "biztomság kedvéért" teletömöm magam hashajtókkal és nem kicsit van elegem ebből az életből. Megköszönném, ha nem lennél velem ilyen lekezelő, amikor nem ismersz és valószínűleg nem érzed át, amit én.
2014. júl. 25. 16:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Én is voltam sajnos anorexiás, 15 évesen és azzal be kellett mennem. :/
2014. júl. 25. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert nem akarsz pszichiaterhez menni? Tudod milyen sulyos betegseged lehet amihez a pszichiatria semmiseg ha nem kezelteted magad belproblemak fogak hajhullas. A csaladod semmit nem vesz ebbol eszre?
2014. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan orvoshoz, attól az égadta világon semmi bajod nem lesz! Sőt, még ő véget is tud ennek az egésznek vetni, de ehhez neked is kell majd a kitartásod. :) Én csak bíztatni tudlak! Majd írj privibe, hogy elmentél e vagy sem. Sok sikert!
2014. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!