Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ez? 15/L

Normális ez? 15/L

Figyelt kérdés

A lehető legrövidebben írom le az érzéseimet és a történetet.


Kiskorom óta meg akarom ölni magam, kiskorom óta úgy érzem ez nem az én életem. Ideges vagyok szinte mindig. Ha lehetne szétvernék valakit. 13 évesen megpróbálkoztam újra az öngyilkossággal. Ha valaki a közelemben van feszült leszek, ingerlékeny, nem tudok ott lenni. Nem tudok egy(csak egy) ember szemébe nézni, mert bepánikolok. Úgy érzem mindjárt vége. Nem tudok rendesen aludni, ritkán álmodom szépeket, általában rémálmaim vannak, voltam már alvajáró, és folyton forgolódok és reggelre izzadtan, fáradtan, kedvetlenül ébredek fel.

Valami mindig bánt, valami mindig azt mondja, hogy egy senki vagyok, valami belül azt mondja, hogy nem így kellett volna azt, xy haragszik rám, utál engem.

Tömegiszonyom van, még inni sem tudok egy személy jelenlétében.

Van hobbym, nem vagyok valami buta, de mégis egy értéktelen senkinek érzem magam ebben a nagyvilágban.


Ha valami eszembe jut leírom még.



2014. aug. 5. 17:59
 1/6 anonim válasza:
Szia! ;) nem tudom milyen a viszonyod a szüleiddel de mindenképp beszélnek kell velük/közeli hozzátartozóval az érzéseidről! Nagyon ajánlok ehy pszichologus felkeresését hidd el sokkal jobban fogod érezni magadat miután nekik elmondtad a problémáidat! Egyébként a szorongás/depresszió a kamaszkor velejárói! Kérlek ne add fel sugárzik az írásodból hogy Te ennél ERŐSEBB VAGY, tudom!!!! Hiszen Te Magad írtad okos vagy és szép is, ezt én tudom mert belülről tudom hogy az vagy!! Es kívülről is! Érdemes élned!
2014. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne feledd, ha valóban öngyilkos szeretnél lenni, akkor nem kérnél tőlünk segítséget.:) Jó úton haladsz :) ahogy az előttem válaszoló írta: beszélj róla a szüleiddel, és egy pszichológust is keressetek fel.Egy jó barát sem árt, de "nem tudok ember szemébe nézni". :/ Ha gondolod írhatsz róla privátban, szívesen segítek, HA tudok.

Sok sikert! ;)

2014. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Apukám meghalt, édesanyámmal nem jó a kapcsolatom. Nem sajnáltatni akarom magam, ezért nem írtam ezeket a dolgokat a kérdésembe.
2014. aug. 5. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig valahol itt van a kutya elásva, sajnos a megfelelő családi háttér fontos ahhoz, hogy az ember erős legyen az életben érzelmileg. Aki kisgyerekkorában zűrös családban él, az nem lesz ugyanolyan, mint aki rendes családban nő fel. Ez nagyon igazságtalan, de nem vagy egyedül. Szerintem is terápiára kell menned, mert nagy átlagban mindenkinek romlik a hangulata 15 éves korától 35 éves koráig, csalódások, felnövés, stb., Neked nagyon veszélyes lenne, ha még tovább romlana. Oldd meg a problémád! Ne arra gondolj, hogy másoknak miért jobb, arra gondolj, ez a Te életed, és Te Magad jobbá fogod tenni! Mi a hobbid?
2014. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Emberek ***** válasza:
Nem megfelelő a családi háttered. Fel akarod magadra hívni a figyelmet, de ez nem normális. Én is csak egy pszichológust tudok ajánlani, aki segít kilábalni ebből a helyzetből. De a sport, és a hobbi az sokat dob azon, hogy hogy érzed magad, hogy mennyire könnyen tudsz kilábalni ebből
2014. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenképp fordulj orvoshoz! Ez nem normális, hogy ilyen gondolataid vannak. Ne szégyellj segítséget kérni, először pszichológustól, ha az nem elég, akkor pszichiátertől. Az élet csodás, és Te is az vagy! Ne add fel!
2015. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!