Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy mindenki utál? Ez már örökre így marad? 20/L

Figyelt kérdés
Nincs kinek elmondanom a dolgaimat. Anyam bezàr, nem mehetek szinte sehova. Apàm vagy dolgozik vagy iszik. Tesòm rengeteget dolgozik de ha otthon is van csak a tv-t nèzi, nem nagyon lehet vele beszèlni. Volt pàr baràtom akikben sosem bìztam meg teljesen tehàt nem nagyon tidtam velük sem beszèlni. Màra màrcsak max 2 ember maradt akivel beszèlni szokta, de velük is csak az interneten. Mindenkinek megvan a sajàt kis èlete, sosincs ideje senkinek sem talàlkozni, pedig annyira hiànyoznak a dèlutànok mikor 15 èvesen leültünk a fűbe ès csak beszélgettünk. De ma ? Mindenki mindent csinàl csak èn csinàlom a semmit. Értelme nincs nagyon a létemnek. Ülök 4 fal között. Olvasok, netezek, falat nèzem és òràkig csak sìrok.
2014. aug. 7. 21:31
 1/3 anonim válasza:
0%
Klassz. Sajnalom tenyleg teso, de ezt a csaladi kapcsolatokba kellene irni a szulo gyermek kapcsolat rovatba nem gondolod ?
2014. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Àtb@...szott a telomnak és nem tudtam àtalìtani a kategòriàt. :/
2014. aug. 7. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik országrészben lehetne veled inkább barátkozni?
2014. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!