Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MIért lehet az, hogy munkából...

MIért lehet az, hogy munkából hazafele nagyon frusztrált leszek a buszon, de befelemenet nem?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem értem az összefüggést. Csak hazafele tör rám a szorongás, félelem, pánik, amikor befele megyek, akkor nem érzem ezt. Tehát nem konkrétan a busztól van.


Itthon minden rendben van, nem az itthoni dolgoktól félek, hanem a köztes úton van valami ami kiváltja nálam ezt a furcsa fóbiát. Teljesen ideges, feszült leszek, szorongok, nem kapok levegőt, szorit a szivem, és olyasmi érzés, mintha üldöznének, vagy veszélyben lennék.


valakivel hasonlók?



2014. aug. 16. 22:42
 1/4 anonim válasza:

Probáljmeg a buszon hazafele csak a lélegzetedre öszpontosítani és ne gondolkodj probáld meg kiűriteni a fejed amíg odanem érsz.


(én pánikbetegségre gyanakszom)De a múltban történt veled ilyesmi?

2014. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egy ideje szorongást tapasztalok, de járok orvoshoz vele, meg terápiára. nyugtatót szándékosan nem szedek, hogy ne szokjak rá, inkább agyban próbálom megfejteni az okát, és legyőzni. én is gondoltam kezdődő pánikra, de nagyon remélem hogy nem erről van szó, mert rohamom még nem volt, csak szorongatva érzem magam a buszon (de csak hazafele, és ha egyedül vagyok)


én arra gondoltam, hogy az lehet,hogy ott lebeg előttem a biztonságos zóna elérésének lehetősége, és akkor tudatosul bennem, hogy jelenleg "bizonytalan, félelmetes, idegen zónában" vagyok/voltam egész nap.


nem tudom, fogalmam sincs egyébként!!!

2014. aug. 18. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csoda. Mert vár az asszony.
2014. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hülye :D, én vagyok az asszony :D
2014. aug. 19. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!