Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt-e mellékhatása az antidep...

Volt-e mellékhatása az antidepresszánsnak, ha szedtél?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy van itt olyan, akinek durva mellékhatása volt az antidepressziónak.

Köszi



2014. aug. 17. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen, sok. Nem írom ide, írj psivátot.
2014. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, minden gyógyszernek van mellékhatása.
2014. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze, de nem mindegy mekkora.


Impotencia, öngyilkossági hajlam növekedése annyira nem hangzik jól :-D

2014. aug. 17. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Háromféle antidepresszánst szedtem eddig.

Aurorix (Moclobemide): Állandó fáradtság, lustaság, lassúság. Ezen kívül mást nem tapasztaltam. Ez volt talán a legelviselhetőbb.


Yarocen (Mirtazapine): Hízás (két hét alatt 10 kiló), libidócsökkenés és fáradtság, majdnem elaludtam tőle.


Cipralex (Escitalopram): A legdurvább ez volt. Állandó idegesség-érzet, feszültség, "ideges ásítás", végtag remegés, libidó teljes megszűnése, érzelmi egysíkúság ami egy idő után durva érzelmi labilitásba lépett át.


Öngyilkosságra egyiktől sem gondoltam jobban, mint előtte. Viszont tény, hogy valamelyik gyógyszer hatása alatt meg is kíséreltem háromszor, csak már nem emlékszem, hogy melyik volt az. Butaságot pedig nem akarok mondani.

2014. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom :-(...

De még mindig szeded ezeket?

2014. aug. 17. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Nem szedem őket, de nem is állok már kezelés alatt. Persze nem azért, mert meggyógyultam volna, hanem mert nincs rám "ideje" az orvosoknak.
2014. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen.

Igazából sajnos az van, hogy csak mi magunkat tudjuk igazán meggyógyítni magunkat!


Az életmódváltozás óriási segítség!!!

2014. aug. 18. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!