Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok kikerulni a...

Hogyan tudok kikerulni a depressziobol? Egyszer mar legyoztem de hogy visszaestem.

Figyelt kérdés
Uj helyre koltoztunk es meg nincsenek barataim. mar egy joideje depresszios vagy,14eves Lany. Nemszeretek elni. ezen hogyan tudnak valtoztatni?annyira egyedul vagyok.

#szeretnek a szuleim? miert vagyok lehangolt #rossz kedvu?
2014. szept. 3. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerezz barátokat, ha nincsenek.

Iskolába jársz, tuti vannak ott olyan lányok, akikkel tudnál barátkozni.

2014. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mozdulj ki ismerkedj az új környezetedben

Az jó, hogy már egyszer letudtad győzni a tudat erőt adhat, hogy nem vagy Te olyan gyengusz :)

2014. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha találsz magadnak egy közösségi elfoglaltságot, mint a sport, tánc. Mondjuk a kézilabda, röplabda,kosárlabda, vagy egyéb csapatjátékok, ott nagyon hamar lesznek barátaid. Vannak tánccsoportok is, vagy nálunk a suliban volt színész szakkör. Kérdezd meg az új osztályfőnöködet, biztos vagyok benne, hogy segít. Ha nagyon rosszul érzed magad, akkor beszélj anyukáddal vagy apukáddal, testvéreddel. 14 évesen szeretned kell élni, olyan jó 14 évesnek lenni! Bár én lehetnek. Nem szabad magadba fordulni és keseregni. Az élet nem habos torta, én ezt aláírom, vagyunk lent és fönt. De tudni kell, hogy mindig ott a fény az út végén. Ne add fel ezt!
2014. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!