Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns Van köztetek...

Antidepresszáns Van köztetek olyan, aki antidepresszánst szede és a kezdetén erősödtek a szorongásai és depressziója? Tudnátok segíteni nekem, hogy ez meddig tart?

Figyelt kérdés
Én a Parogen nevű gyógyszert szedem még csak 15 mg-ot, de a dózisemelés után borzasztóan érzem magam. Mennyi idő után várható javulás? Hozzátartozik még, hogy kb 10 évig szedtem citalopramot, amit most Parogenre váltunk le. Az átállástól is lehetnek ilyen tünetek, hogy fokozódik a szorongás?
2014. szept. 7. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen tünetek. A szervezetednek ez a gyógyszer újnak számít, ugyanúgy meg kell szoknia, mint az esőt ahogy megszoktad. Kb 2 hét..
2014. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor még remélhetem, hogy egyszer csak csökkenni fog ez a borzadalom, amit átélek? Már elveszítem lassan minden erőm és reményem.
2014. szept. 7. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:
A régi gyógyszered már nem volt jó, és ezért kaptad a Parogent? Tudod az is lehet, hogy csak azért szorongasz, mert a régit már nem kapja a szervezeted. Olyan elvonásféle tünet...
2014. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!