Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti is szoktatok hallani...

Ti is szoktatok hallani hangokat csukott szemmel tök csöndben fekve?

Figyelt kérdés

Nem aludtam, félálomban sem voltam, csak lepihentem és gondolkoztam.

Először azt hallottam, hogy "nem te vagy XY (nevem)??!!" egy rekedt, ijesztő férfi hangon. Mintha az én gondolatom lett volna, nagyjából bele is illett, de nem olyan volt, mint egy rendes hang, de mégis egyértelműen hallottam a jobb fülemnél.

Aztán nagyon halk rockzene, egy komplett számot végighallgattam extrahalkan, közben nem is szólt zene, se előtte, se utána.

Aztán egy másik hang, ilyen tévébemondóra emlékeztető férfi(:D), "jön az értelmes francia", vagy franciák, már nem tudom... Na ez már végképp nem illett oda sehogyan sem.


Nem szoktam hangokat hallani, nem hallucinálok, nem vagyok skizofrén, szóval ettől nagyon megijedtem most így hirtelen. Amúgy pont ma akartam lelki problémák miatt pszichológushoz menni, de decemberre akartak időpontot adni, szóval... (Nem elmebetegség, hanem LELKI PROBLÉMÁK miatt)... 19L


2014. szept. 8. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát bizonyos hangokat (recsegés, kopogás, elektromos cuccok kattanása,sercegése amikor kikapcsol, illetve egyéb szellő szerű hangokat) én is hallok, de ilyeneket nem nagyon :D

Lehet hogy amiatt a lelki gond miatt lett egy ilyen kivetülésed

2014. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem O.o
2014. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hallok. Zenét meg főleg akkor, mikor kezdek átmenni félálomba. Simán lejátszok a fejemben egy üldözéses-ütközéses-ordítós jelenetet fél tucat különböző hangú emberrel. Vagy spontán megszólalnak, mikor hogy.
2014. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A szomszédban nem néztek tévét?
2014. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De! Nagyon sokszor hallok én is hangokat, például mintha menne a tv a másik szobában. Ilyen női tévébemondókat hallok :D Szerintem csak az agyunk játszik velünk.
2014. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát én még csak 14 vagyok de én már utánanéztem ennek a dolognak, nekem már nagyon kicsi korom óta tar,én folyton vihogást vagy sikitozást hallok. ha csak este hallod akkor vlószínűleg hipnagógia,nézz utána :)
2015. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!