Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha beveszek 2 0.25-ös frontin...

Ha beveszek 2 0.25-ös frontin tablettát lefekvés előtt és 1 sanval tablettát (altató) azzal tudnék normálisan aludni?

Figyelt kérdés
mármint úgy hogy pihentető alvás mert tegnap vettem be csak sanval-t azzal aludtam de ugyanúgy kialvatlan voltam (gondolom nem volt mélyalvás periódusom), sokat agyalok meg stresszelek mostanába és egy hete alig alszom, az orvos antidepresszánst irt fel amit nem szeretnék kiváltani. Mikor ilyen van és jol kialszom magam akkor helyrebillenek, csak most nem tudok egyszerüen kikapcsolni

2014. szept. 9. 14:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah és még mondta az orvos hogy frontint szedjek napközbe is (sose szedtem ilyen gyógyszereket nem is akarok rájuk szokni csak vannak ilyen időszakok mikor nehezen alszom és ez nagyon megvisel)
2014. szept. 9. 14:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Az antidepresszánssal vigyázz! Általában többet árt, mint használ. Egyébként mit írt fel?
2014. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom azért is nem akarom, Trittico
2014. szept. 9. 14:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak normálisan ki akarom aludni magam
2014. szept. 9. 14:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 5db 0.25xanaxotszoktam bevenni alváshoz.kiüt egész éjszakára. De másnap is kótyagos vagyok tőle:-/
2014. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de valaki válaszolna is a fenti kérdésre? :)
2014. szept. 9. 16:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudod, én mitől szoktam tök jól kialudni magam? Coldrex forró ital. Nem viccelek. Nyilván valamelyik alkotóelem mellékhatása miatt. Hogy aztán csak nálam hatásos-e, vagy másnál is, azt nem tudom.
2014. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, válaszol valaki a fenti kérdésre:

A válasz: nem lehet megmondani.

Van, aki esküszik rá, hogy egy fél Frontintól úgy alszik, mint Csipkerózsika. Más szerint meg semmit nem hat.

Rengeteg dologtól függ. A szervezeted egyedi jellemzőitől, a lelki és fizikai állapotodtól, stb.

De a legegyszerűbben úgy találhatod meg a kérdésedre a választ, ha kipróbálod.

Egyébként meg inkább ha lehetséges, az okokkal kellene valamit kezdeni.

2014. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát a válaszom hogy igen jó volt már csak frontinnal eludtam aludni, igaz később felkeltem akkor bevettem a másikat jobban érzem magam valamennyire. És igen tudom de szerencsére van egy termeszetgyógyász és kristálygyógyász barátom(lehet ugyanaz a 2 sőt) aki majd tud segíteni ezen a nyavajámon később
2014. szept. 10. 07:55
 10/11 A kérdező kommentje:
És igen tudom hogy nem egy nem ezzel kell megoldani*
2014. szept. 10. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!