Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Feledékenység ellen mit lehet...

Feledékenység ellen mit lehet tenni? Mostanában egyre több mindent felejtek el, és egyszerűen nem tudom visszaidézni a dolgokat. Nagyon zavaró, hogy már a párom lassan nem hisz nekem. Tudnék ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Alszol eleget? Nem vagy nagyon fáradt?

Ha igen, első körben ez ellen kellene tenni.

2014. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17/L vagyok, ez lemaradt:). hat igazabol nem tudom mennyi lenne az egeszseges
2014. szept. 9. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
napi 8 óra alvás,fontos hogy meglegyen a mély fázisa az alvásnak,akkor pihe na szervezet,ha a mély fázis nincs meg,aludhatsz 12 órát is,mégse pihened ki magad.Biztositani kell az alváshoz megfelelő körülményeket,akkor sikerülhet.Egyébként jók feledékenység ellen a különböző feladványok,pl keresztrejtvény nagyon jó,memóriakártya stb
2014. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen erős a menstruációd? Ha rendszeresen bőséges gyakran alakul ki vashiányos vérszegénység, annak is lehet tünete a feledékenység / bár ilyenkor sápadtság, fáradékonyság esetleg hajhullás is jelentkezhet/.
2014. szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!:) miota szedek fogamzasgatlot azota nem eros a mensim, de mellesleg verszegeny vagyok, undorito karikas szemeim vannak neha, pedig van hogy alszok 8orat.
2014. szept. 10. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!