Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet azzal a tudattal...

Hogyan lehet azzal a tudattal élni nem idegeskedve, hogy még sok van hátra, hogy javul az életem? Reggel idegesen kelek sokszor.

Figyelt kérdés
Elb.xtam az életem, mert egy valaki miatt tartozásom van és azért kellett ezt a munkát vállalnom, hogy mihamarabb letudjam őket. Nincs rendes lakhelyem, a pénz arra megy el, hogy a tartozásokat kifizessem. Nincs türelmem évekig szenvedni. Még ebben az évben végezni akarok ezzel. Hogy nyugtassam magam? Minden nap eszembe jut, hogy amennyi pénzt kifizetek teljesen egyedül mindenre, abból mennyi más dolgot tudnék csinálni, akár egy külön lakást bérelni. Eletkedvem nincs, mert szar úgy,dolgozni, hogy a múlt dolgai miatt elmegy minden pénzem. Pánik betegség, depresszió, agresszió már kialakult bennem már akkor, amikor még nem tudtam kifizetni se ezeket. El fog múlni és jobb kedvem lesz vagy így maradok tönkre menve?
2014. szept. 10. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a sztori, ami miatt ez a helyzet kialakult, azaz hoygan keletkezett a tartozásod?
2014. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nézd azt, hogy napról napra kevesebb a tartozásod, tehát minden nappal közelebb kerülsz a célodhoz, a jobb élethez
2014. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Barátom miatt vettem fel hitelt és nem segít fizetni...
2014. szept. 10. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
És miért nem fizet a gané?
2014. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert bal fsz...

Elment dolgozni jól kereső helyre és az anyjának adott pénzt, mert ott lakott egy ideig és neki is tartozása van. Attól függetlenül nekem is adhatott volna akár 20 ezret is havonta... Mindig azt akarja, hogy költözzünk össze, de azt nem említi, hogy kifizetne akármennyit is a sok dologból.

2014. szept. 10. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!