Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok jellemezni pszichológ...

Tudnátok jellemezni pszichológiai szempontból?

Figyelt kérdés

Sziasztok 21 éves vagyok férfi és elégé más talán katant vagyok de nem tudom ezért kérdezem a véleményeteket.Tehát vidéken élek középiskolai végzettségem van dolgozok van autóm normálisan öltözködök stb tehát nem vagyok egy luser egyszerűen csak többen jelezték már ,hogy lehet fel kéne keresnem egy pszichológust. Mivel kerülöm a kapcsolatokat gyakorlatilag nincsenek barátaim soha nem is voltak barátnőm se volt még soha nem is vonzódok sexuálisan semelyik nemhez se , nem is volt soha sexuális aktusom de még egy lány kezét se fogtam meg soha egyszerűen semmi. Gyakran könnyen dühbe jövők akár neki is megyek bárkinek ,elég szélsőséges a világnézetem nem igazán tudom mi a különbség egy bogár elnyomása és egy ember megütése között .Gyakran hazudok is általában ha valaki leszolít beszélgetni akar velem akkor veszem a lapot de nem tudom magam kifejezni ezért elég gyakran némán helyeselek és rá hagyom az emberekre a dolgot.Persze van hobbiaim is :sport,filmek,kocsik de ezekkel is egyedül foglalkozom és ezen nem is akarok változtatni csak kiváncsi vagyok rá hátha tudja valaki mi ennek a pszichológiai megnevezése.

Persze az is lehet ,hogy csak szimplán idióta vagyok :D



2014. szept. 12. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
ennyiből még tippelni sem lehetne. a felvázoltak alapján lehetsz szociopata, antiszociális, vagyis szociofóbiás, de akár bipoláris affektiv zavaros. :D ki tudja. de miért vagy annyira kiváncsi a diagnózisra? menj el egy klinikára, és megmondják! amúgy meg lehet csak ilyen a személyiséged, hogy lobbanékony, és kicsit introvertált vagy, és nincs semmilyen betegséged. ha a jövőben sok bajt és szenvedést okoz ez neked, és kezdenéd elvesziteni a józan eszed és itélőképességed, valóságérzeted, akkor fordulj orvoshoz, nem harap.
2014. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem túlzottan egoista vagy és mindent birtokolni akarsz és tudat alatt attól félsz hogy más is befurakodik az életedbe. Autód van? Másnak is van,ilyet leírni sem kellene. Akkor érdeklődnek majd talán felőled ha Mari néninek elhozod a zsák krumpliját a piacról és valaki megjegyzi hogy rendes gyerek vagy. Próbálj adni a közösségnek egy jó szót és meglátod kórusban zengik vissza.Nem a normális öltözeted díjazzák hanem a tetteidet.
2014. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!