Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek kattant/bolond...

Szerintetek kattant/bolond vagyok?

Figyelt kérdés
Az van hogy már egy ideje észrevettem vettem hogy beszélek magamban meg nevetek ez még nem is baj de olyan hirtelen rámjött dolgaim vannak pl a multkor az egyik barátom adott egy almát és csak ugy mert beugrott széttörtem a fejemen és mindenen nevetek azon is ha fáj valami vagy csak ugy próbálok az utcan valakinek mindenkivel tul közvetlen vagyok és képes vagyok tulpörögni dolgokat néha már idegesitem sajátosan de akaratlanul idotaságokat és hülyeségeket csinálok

2014. szept. 12. 23:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
AHAHAHAHA :DDDDDDDDDD... nagy arc lehetsz.
2014. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Széttörted a fejeden? Érdekes, de ahány ember annyi féle. Akár mondhatni egyéniségnek is szóval fogd fel úgy, hogy egy egyéniség vagy. :D CSak az almákat ne bánts a továbbiakban. :D
2014. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kösz de ez normális hogy pl szeretem az ijekciót és nevetek közben és egész nap ilyen vagyok mintha mindig 5percem lenne Boccs a helyesirásért
2014. szept. 12. 23:52
 4/12 A kérdező kommentje:
15/f
2014. szept. 12. 23:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj szakemberhez!
2014. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Agyturkász azt mondta nincs semmi bajom csak barátkozzak de vannak barátaim élők is meg tárgyak is kicsit hülyén hangzik de igy van a suliban is a "menő"kozt vagyok
2014. szept. 12. 23:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális vagy. :D Az injekciót meg az ilyen kisebb fájdalmakat sokan szeretik, én pl a vérvételt is. Ebben nincs igazából semmi fura. Gondolom kicsit teszed is magad mellé, ami a korodból fakad és abban sincs semmi rossz. Örülj neki, hogy vannak barátaid és a menők közé tartozol, jófej és őrült lehetsz, kellenek ilyen emberek!
2014. szept. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Korod miatt is lehet és azért, mert túl jófej akarsz lenni, kicsit fogd vissza magad.
2014. szept. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szal akkor ez a korom miatt van és nem vagyok kattant vadbarom /őrült tudós féle
2014. szept. 13. 11:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit bolondosabb vagy furább vagy, mint mások, de beteg vagy őrült tuti nem. :)
2014. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!