Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi legyen? (Kérdésed túl...

Mi legyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az van, hogy 9. Óta vagdosom magam(van mikor egy ket alkalomkor.) jó pár hónappal ezelőtt bele vagdostam a combom részébe. Most már csak halovány heg maradt. Ugyan akkor egyre erősebb a késztetés hogy újra megtegyem. Tudom nem kéne ezt csinálnom, de csak ettől lehetek boldog. Most meg csak vagyok mint a befőtt, a késztetés megvan de nem cselekszem. Az lenne a kérdés, vane olyan könnyen megvehető kenőcs vagy ilyesmi amivel szépen eltűntethetem a hegeket? (Karomon is van, de az nem vészes, mint a combomnál)

Tudom, hülye vagyok, anyámék is csak ezt tudják a fejemhez vágni. Vagy esetleg valami elfoglaltság, hogy ne gondoljak rá? Vagy mazochista volnék, és ezért érzem ezt, ha bármi éles(pl.kés,olló) van a kezemügyében? (Kiváncsi)

Válaszokat köszi.



2014. szept. 22. 18:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Még valami. Mostanaban nem érzem hogy ehes lennek. Meg ahanyszor a tukorben latom magam, ezek a gondolataim " ocsmany,dagadt, nem akarok annyit enni, meghogy milyen csunya arcu lany vagyok stb." Holott sztem már kb olyan 39/40 kg között vagyok. Néha sovanynak latom magam(ilyenkor elegedett vagyok) hameg dagadtnak akkor meg ocsmanynak. Most hogy is van ez? Anorexia kezdodo tunetei lennenek? Vagy a depressziommal jar egyutt, mint az alvaszavarom? Vagy csak szimpla eveszavar lenne?(nem eszek zoldseget, gyumolcsot, csak vitaminokat)
2014. szept. 22. 18:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus, gondolom fiatal vagy, hogy hogyan látod magad, idővel el fog múlni, kezdj el sportolni inkább
2014. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!