Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongók, pánikbetegek!...

Szorongók, pánikbetegek! Szoktatok repülőn utazni? Hogyan győzitek le a félelmeteket? Én jövő hét hétfőn megyek és veszett mód félek.

Figyelt kérdés
2 órá út lesz csak (Londonba), viszont teljesen egyedül leszek, nem jön velem rokon vagy barát + ez lesz életem első repülése.. Eléggé félek, nem is tudom be merjem-e vállalni :(

2014. szept. 23. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A szupercsapatban Rossz fiút mindig kiütötték valamivel, javaslom neked is.
2014. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D

Hát inni nem szeretnék, az alkoholra sem reagálok túl jól. Valami nyugtatón gondolkoztam (alapvetően nem szedek amúgy semmit) Xanax vagy Frontin vagy ilyesmi, de olvastam, hogy azoknak is lehetnem nem várt mellékhatásaik.. A gyógynövényes, homeopátiás cuccok elegendők lehetnek ilyen nagy stresszhelyzetre is?

2014. szept. 23. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
két választásod van vagy nyugtató vagy alkohol elég egy-két feles is :) ha van lelkierőd mély levegőket vegyél,amint érzed,hogy előjön a dolog,simán sikerülhet ez is :)
2014. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem tökre élvezni fogod, én is így voltam az első repülésem előtt! :)
2014. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!