Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skrizoféniázól van szó? Vagy...

Skrizoféniázól van szó? Vagy más agybetegség? Vagy csak nemtaláltam meg még önmagam?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, és az a helyezet hogy ha olyan behatás ér/olyan ruhát látok,viselek/ olyan filmet nézek. akkor vagy skinheadnek érzem magam,ha úgyvan akkor komoly ember elegáns akarok lenni, ha úgyvan akkor laaza csávó, ha úgyvan rapper, ha úgyvan rocker, nincs egy konkrét kialakúl "stílus" amire aztmondanám hogy igen ez vagyok én... mindegyikbül valami tetszik, de igazán egyik sem
2014. szept. 27. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, csak még nem találtad meg a saját stílusod.
2014. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 IstvánBéla válasza:

A skizofrénia egy nemlétező, kitalált betegség, tehát gyógymód sem lehet rá.

Azoknál az embereknél diagnosztizálják ezt a nemlétező mentális problémát a "drága" pszichológusok, akiket a kórházi dolgozók szívből gyűlölnek, utálnak, vagy/és szegények, roma származásúak, vagy idősek, vagy fiatal liberálisok. Vagy nem magyar az orvos.


Úgyis lehet fogalmazni hogy az adott személyt meg akarják ölni. A skizofrénia egy legálissá tett gyilkossági folyamat. "Gratuláljunk" a magyar orvosoknak!

Az antipszichotikumok okozzák a mentális zavarokat, nélkülük az emberi test és az emberi agy tökéletesen funkcionál!

A gyógyszerszedetéssel, a kórházi kezelésekkel lassú halált vagy szándékosan öngyilkosságot akarnak a kezelt személyeknél elérni, mert az orvosok lehetséges, hogy az embertömegekből személyeket, "betegjelölteket" választanak ki maguknak, akiket felmértek, kiismertek, és rettenetesen gyűlölnek, és feltették néhány évüket arra, hogy a "pácienseiket" kikészítik a kórházi kezelésekkel.

A skizofrénia egy szándékosan kitalált szó azokra, akiket nem akarnak élve tudni.

2018. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Moncsika72 válasza:
Te nem vagy százas. A skrizofenia létező betegség ne írj olyat amiről fogalmad sincs.
2019. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 ,,A skizofrénia egy nemlétező, kitalált betegség"

Látszik, hogy fogalmad sincs az egészről.

2021. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!