Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan gyógyultál ki a depress...

Hogyan gyógyultál ki a depresszióból? Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
Én sajnos nagyon küszködöm ezzel, és szeretnék erőt meríteni olyan emberek történeteiből, akik már sikeresen megküzdöttek ezzel. Nektek mi segített? Nagyon köszönök minden segítséget!

2014. szept. 27. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Akarni kell gyógyulni.

Mód már sok van rá de ha Te magad nem döntöd el hogy már pedig kijössz ebből akkor minden hiába.

Barátokkal sokat találkozni, beszélgetni, megbeszélni azt ami okozza a depressziód, zene (ez biztos vitatott), valami hobbi, tevékenység ahol sikereket érhetsz el. Észrevenni és fellendülni a legapróbb jó dolgon és erőt meríteni belőle.

Amennyire lehet kerülni a stresszt.

2014. szept. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a mozgás fontos! Én Depresszióval és szorongással küzdök! Kezd úgy hogy napi 5 km séta !30-60 perc séta! :) Legyen nyugalmad ! Sok gyümölcsöt is egyél! Dió az fontos van benne magnézium , banán is mehet ! halat is egyél van benne omega 3! De attól is függ hogy mitől alakult ki a betegség? Idegeskedés ? Környezet ? változás? stressz? Szakítás ? elfolytot emlékek? Ha akarsz írj privátot mert nem szoktam visszanézni a kérdéseket amikre válaszolók ! :)
2014. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem vagyok teljesen gyógyult. De nekem talán a napló írás segített nagyon sokat mível őszintén le tudtam írni akármit. volt valaki akinek igéretett tettem hogy nem vágom magam többet. ez volt az egyik kapaszkodom mikor mélyen voltam.

barátok segítette rengeteget. Manapság mivel nem nagyonvannak igaz barátaim ezért elterelem a figyelmemet. olvasok,zenét hallgatok illetve a tanulásba menekülök.

ha gondolod írj privit:)

2014. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!