Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Mániákus depresszzió...

Segítség! Mániákus depresszzióm van és kezd eluralkodni rajtam, rámenni az amúgy sem létező életemre is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyógyszert nem akarok, mert az méreg, és megöl.... lehet fikázni de akkoris! Nem fogok drogozni, hogy még mélyebbre kerüljek. De mondjatok valamit kérlek titeket...nagyon rosszul vagyok. Már ott tartok, hogy valamit beszedek :( Vagy valamit ajánljatok ami jókedvet csinál cucc vagy valami..... nem bírom

18F



2014. okt. 3. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem csak gyógyszerekkel (még némi sörrel-borral..)sikerül valahogy kibírnom. Ma este már bekapkodtam ezt+azt, máris jobban vagyok.

Ha valóban mániás vagy, azon sajna csak a gyógyszer segít.

2014. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán erről inkább az orvosoddal kéne elbeszélgetned. Tudod, aki diagnosztizált meg tájékoztatott a lehetséges kezelési módokról... Bár őszintén szólva kétlem, hogy depressziós szakaszban a gép előtt ülve várnád az idegenek tanácsait, netán a gép előtt sikerült felállítanod az öndiagnózist is?

Ha már drogokra fanyalodnál, csak szólok, hogy az könnyen lehet méreg, ami megöl. A pszichiáter által felírt és megfelelően beállított gyógyszer biztonságosabb akkor már.

Esetleg próbálkozz alternatív kezelésekkel. Vagy egy (másik) orvossal.

2014. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!