Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generalizalt szorongás,...

Generalizalt szorongás, tenyérizzadás?

Figyelt kérdés

Generalizalt szorongásom van.Van több tunetem is, de ami a legjobban

zavar az a tenyérizzadás.jarok pszichológushoz. Az érdekelne, hogy aki hasonló problémával küzd/küzdött, mit lehet ez ellen tenni azon kívül, hogy járok a terápiara.

Írok egy példát.mikor olyan helyzet van, hogy tudom meg kell majd fognom valakinek a kezét, kezet kell vele fogom, akkor elkezdek attól félni, hogy izzad majd a tenyerem és akkor el kezd izzadni. Próbálok másra gondolni, de nem megy? Van valami módszer, technika, ami segíthet? :(


2014. okt. 5. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is generizált szorongásom volt, helex, estcitil használt, nekem is erősen izzadt a tenyerem, valamint sokat ittam, de az már a múlt
2014. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kfelirni a választ és gratulálok, hogy te ki tudtál lábalni ebből!

Azt elfelejtettem írni, hogy 16 éves vagyok, és ahová járok terápiára, ott a pszichiáter azt mondta, hogy nem.fognak felirni nekem gyógyszer.

2014. okt. 5. 20:06
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt nagyon elírtam, bocsi telefonról pötyögtem :D

Szóval, azt akartam írni ott az elején, hogy gratulálok, a vége meg gyógyszert akart lenni.

2014. okt. 5. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Meggyógyultam én is a generalizált szorongásból. Kaptam rá Xanaxot, és pár hónapig szedtem antidepresszánst. Ha nem súlyos az állapotod, akkor segíthet idegre ható vitamin, magnézium, sport, citromfű tea.
2014. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!